| adellina a întrebat:

Ce inseamna cand visezi soareci?straight face

Am gasit mai multe variante pe google, dar vreau ceva concret.

Multumesc.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Concret la vise, pai visul tau cat este de concret? vrei sa venim sa-i prindem noi laughing deslusirea visului este relativa.

Abh
| Abh a răspuns:

Mie nu imi merge bine in ziua respectiva.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră şi aici: www.elystar.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele sunt roade ale imaginatiei. Nu cred in ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ideea de care ne conducem, soarecii stau in casele noastre fara sa ne dam seama citeodata, iar asta inseamna rudele un pic mai indepartate, cum ar fi nepot de la sora, chestii din astea, iar in casa, cind ii vezi, ar insemna cum ca aceste rude se aduna la tine, si intr-un tirziu iti provoaca o paguba sau o neplacere.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca inseamna DRACI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, draga, si eu caut tot aia dar nu gasesc. unde sa mai caut asa ceva ca nu gasesc nimic?