| monyca a întrebat:

Stie cineva c inseamna cand visezi soareci morti?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește dicționarul de vise aici: www.elystar.ro
Pa, pa.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca visezi soareci morti inseamna ca vei primi o veste buna.

| SlowLikeSnow a răspuns:

Inseamna ca ti'a murit sobolanu'laughinglaughinglaughing
te'ai prins?laughing)laughing)laughing)

| sebibv a răspuns:

In antichitate sorecele simbloiza viclenia, pentru ca erau micu si iuti. Dar cad visezi s-ar putea sa ai un tradator langa tine care iti vrea sa iti faca rau cel mai bine e sa iei prin eliminaree pesronele care ti se par suspecte din anturajul tau si sa fi precauta ca pte sa iti faca raustraight face

| Tsun a răspuns:

Inseamna ca pisica vecinului a sarit "parleazul" la tine tongue