| teeaelena18 a întrebat:

Ce jocuri gen Animal Jam, stiti? funda!

Răspuns Câştigător
| bella5 a răspuns:

Sall pe mine ma chema isabela. Iata cateva din jocurile pe care le stiu:panfu,pandanda,clubpinguin, petpetpark, pinguin farmer si cam atatea stiu. sper ca ti-am fost de folos. funda?

3 răspunsuri:
| bella5 a răspuns:

Sall pe mine ma chema isabela. Iata cateva din jocurile pe care le stiu:panfu,pandanda,clubpinguin, petpetpark, pinguin farmer si cam atatea stiu. Sper ca ti-am fost de folos. funda?

| teeaelena18 explică:

Mutumesc

| Măă_Vasy_1999 a răspuns:

Sall eu stiu jocuri faine... daca vrei poti sa vb cu mine pe id:vasilica_randunica@yahooo.com