| IepurasulBrunet a întrebat:

Ce mai faceti, va distrati?

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu, nu ma distrezstraight face. Ma enervezlaughing.

Abh
| Abh a răspuns:

Daca distractie e sa iti pice ochii in gura de oboseala, da ma distrez. Cand ma gandesc ca maine sunt de serviciu 12 ore, wow, ce bine ma simt!

| juniper a răspuns:

Dap, am gasit pe youtube serialul Tutenstein, ce-mi placea.

| f a răspuns:

Daca incepeam sa petrec de acum probabil ca nu as mai fi aici sa-ti raspund.deocamdata nu, o sa ma distrez maine, acum inventez niste mesaje dragute pentru diseara si pentru maine. tu ce mai faci?big grin

| cristianpopa a răspuns:

De minune! Tu?

| IepurasulBrunet explică:

Aveti probleme mari daca nu va distrati intr-o asemenea zi frumosa. laughing