| SMTHING a întrebat:

Ce multa lume obsedata de Justin Bieber!happy

13 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Un copil...care se crede mare vedetaoh go on nu`mi place...oh go on

| TeoPT a răspuns:

Mda.
acum nu zic ca nu ai voie sa fii fanul lui.
Oricine are dreptul sa fie fanul cui vrea el. dar ce e frate cu obsesia asta? Ce dar asa de rar intalnit la alti cantareti are el? Dar asa e cand multi nu stiu decat cativa artisti, cei despre care se vorbeste peste tot. Si ei cred ca asculta muzica buna. in fine.

| Alexandru a răspuns:

Ce tarziu ai facut constatarea asta! Da, ai dreptate, si aici pe site mi-a fost dat sa vad intrebari care mai de care mai tampite cu referire la el... a starnit o intreaga isterie baiatul acesta. Nu spun ca este strain de muzica dar, cu siguranta se exagereaza foooooooarte mult cand se vorbeste de el la superlativ...
Mai are multe de demonstrat si fara sa jignesc pe cineva, locul 1 in topul celor mai vizualizate videoclipuri pe youtube nu este meritoriu pentru Bieber. Sa multumeasca fanelor din intreaga lume pentru asta...

| Alexandru a răspuns:

In regula Ellz. A fost doar o simpla gluma. Sper ca nu te-am suparat cu ceva. Nu imi plac rautatile nejustificate...
Numai bine!

| SMTHING explică:

@Alexandru

Nu ca acum mi.am dat seama, vroiam sa postez de mult aceasta "intrebare" happy

| Miяu a răspuns:

Cine e asta?

Nu cunosc nici un Bieber, poate Biberon, Putza. etc.

E un copil si el...

Da, ratat, dar...
Stai asa! Nu exista nici un "dar"!

| vivigirl a răspuns:

Da laughing. Si asta doar pentru ca e frumosul frumosilor laughing. Mare e gradina Domnului da` multi vor sa sara gardul. laughing

| Crisstina a răspuns:

Mda. doar copilele de 12 ani, si tinad cont ca este invadat site`ul de asemenea copile, la ce sa te mai astepti? happy

| heise a răspuns:

Da am vazut si eu obsesia asta. Orcum, este o tara libera. Fiecare face ce vrea, nimeni nu ii interzice, daca ala vrea sa fie fan, va fi. Acum ne luam de Justin, cica, pentru ca are multi fani. Daca el are norocul asta, bravo lui. Multi criticam si suntem criticati dar asta e viata.

| GnnAndra a răspuns:

Ma, acum fiecare are micile sale obsesii. Nu poti judeca placerile cuiva, ca e o copila de 12 ani sau nu. In curand se va maturiza si va trece peste obsesie. Cu toti cand eram mici aveam ceva care sa ne placa asa mult incat exageram uneori. Lasati copii sa se maturizeze nu va mai luati de ei ca sunt obsedati. Obsesia aceasta nu e pentru toata viata, cum nici Justin Bieber nu va avea 16 ani pentru todeauna rolling eyes.

| byencutza95 a răspuns:

Afirmativ laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu

| iuliaiulia_1033 a răspuns:

Da, eu personal nu am nimic cu el, dar nici mie nu prea imi place cata lume e obsedata, arata micut pentru 16 ani pare de 11