| selysol a întrebat:

Care sunt obsesiile voastre?laughing eu eram obsedata de biberon ( justin bieber) nu mai suntlaughinglaughing acum sunt obsedata de agrafestraight facelaughing

32 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De muzică.

| AikkoxD a răspuns:

Seminţe.

| Polaris a răspuns:

Sunt obsedat de smecherie și de moartea dujmanilor.

| Dumnezău a răspuns:

Napalmul,nitroglicerina,fulminatul de mercur, tarotul, parapsiholgia, psihotropele si desigur, Walter White.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Riders on the storm - The Doors
Nu pot sa mi-o scot din cap si imi place asta.
Mai sunt obsedat de calorifere.

| Polaris a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Cântecul ăsta + ploaie + o cană cu ceva cald în mână (unii ar alege cafeaua, dar mie nu-mi place) = orgasm al simțurilor.

| Kremlin a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

There's a killer on the road.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Kremlin):

He's brain is squirming like a toad.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Polaris):

Cand ploua, ascult November Rain.
Cand ascult Riders on the storm, ploua.

| Dumnezău a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Try to set the night on...fire!

Got a problem with that?

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Dumnezău):

And our love became a... funeral pyre!
Toti suntem obsedati de The Doors?

| iKeel a răspuns:

Eu sunt obsedat de cărţi.

| MrsEinstein a răspuns (pentru iKeel):

Te iubesc.

| iKeel a răspuns (pentru MrsEinstein):

Nici eu te iubesc.

| MrsEinstein a răspuns (pentru iKeel):

Awwww.

| LostInBubble a răspuns:

De tigari.

| Чернобыль a răspuns:

Sunt obsedata de rock si metal.

| LaNaibaa a răspuns:

Je suis obsedata de baieti rolling on the floor

| Pikaciuuu a răspuns:

Sunt obsedata de Ian Somerhalder si Zayn Malik :X si de sticlutele cu parfumlaughing

| MrsEinstein a răspuns:

De muzică, un irlandez şi vampiri :d
have a nice life xx

| ƒαηтαѕу a răspuns:

De Bieberlaughing, de muzica...deci fara muzica nu pot sta..si cand fac temele am castile la urechi cu muzicalaughing si de hainele stil S W A G rolling on the floor

| OliviaLove a răspuns:

Sunt obsedata de parul meu. De cum arata, de cum sta, de cat de lung e. eu nu vreau dar nu ma pot abtine laughing

| OliviaLove a răspuns:

Siii mai sunt obsedata si de melodia Avril Lavigne - Complicated.

| AnneAna a răspuns:

Sincer cred ca cand eram in clasa a3-a eram obsedata de coronite big grin... acum, sincer, imi place one direction- ii iubesc big grin

| MrsEinstein a răspuns (pentru AnneAna):

Si eu ii iubesc! Niall will be mine (someday)

| AnneAna a răspuns:

Al meu Luis... maybe Harry big grin

| SilentByTheNight a răspuns:

Sunt obsedata de Ian Somerhalder,One DIrection, muzica Rock, seminte (fara ele o zi e o agonie in Iad rolling on the floor), Londra si evident, evident de The Vampire DIaries si Supernatural rolling on the floor

| karina2001 a răspuns:

De culoarea mov și de cățeluși.

| AlexSuperman a răspuns:

Sunt obsedata de Londra :X, sa-mi stea parul bine, unghiile frumoase, de calorifer laughing si de MINE normal laughing

| airsilviu a răspuns:

Sa ma besecs in timp ce mananc.