| xSunShine4You a întrebat:

Pentru cei care le plac Justin Bieber! Care piesa va place cel mai mult? Sa nu credeti ca is obsedata de el. >big grin

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Poate dacă ai fi obsedată de limba română ai merita să te bage cineva în seamă...

| xSunShine4You explică (pentru FucktheSystem):

Am gresit. Scuzati`ma Pentru cei care il place pe Justin Bieber. Du-te bate`ti coasawinking

| FucktheSystem a răspuns (pentru xSunShine4You):

Tot greșit ai scris, dar fie, rămâi în fericirea ta...
Poate la ora asta decât să stai pe net ar fi mai bine să faci niște teme la română.

| Destinee a răspuns:

Nu sunt fana Jb dar imi place,, won't stop,,:

http://www.youtube.com/watch?v=2_GN7OMVbbE

| Anomisa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4 mel asta imi place.[funda:P]?