| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre dedublarea astrala?

Cine s-a putut dedubla de aici si ce experient aveți? happy

37 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KarinaMiller a răspuns:

Ai gresit categoria big grin... interesant subiectul

| T0T a răspuns:

Un lucru ireal.

| AirănMeidăn a răspuns:

Interesant, nu am incercat. Pana acum am incercat paralizia in somn, nu mi-a prea iesit decat partial, dar am prieteni care mi-au zis ca le-a reusit si "s-a meritat"

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

La dedublarea astrala, interesant e ca ai putea sa aflii răspunsuri la orice!
Lucruri legate de trecut sau de viitor, de asemenea.

| biencutza123456 a răspuns (pentru remus1007):

LOLlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| biencutza123456 a răspuns (pentru remus1007):

Ciudat...eu vad ca e la categoria conversatiihappy

Răspuns utilizator avertizat
| biencutza123456 a răspuns (pentru remus1007):

Mmmm....nu stiuhappy

Răspuns utilizator avertizat
| biencutza123456 a răspuns (pentru remus1007):

Asa sa faciwinking

Răspuns utilizator avertizat
| biencutza123456 a răspuns (pentru remus1007):

Si iubitei sper, nu doar raspunsuluihappy

Răspuns utilizator avertizat
| biencutza123456 a răspuns (pentru remus1007):

Putini sunt cei ce pot spune cu mana pe inima ca sunt fideli, e foarte bine daca te regasesti in categoria acestora.

Răspuns utilizator avertizat
| biencutza123456 a răspuns (pentru remus1007):

De ce sa fie o tampenie? O iubesti sau nu?

Răspuns utilizator avertizat
| biencutza123456 a răspuns (pentru remus1007):

Stiu ce spui.Noi trebuie sa trecem cu vederea lucrurile astea, dar e greu cand il iubesti.Fa in asa fel sa nu afle ca te mai duci si pe la altele ca mie mi se rupe o bucatica din inima de fiecare data cand el doarme cu altelesad

Răspuns utilizator avertizat
| biencutza123456 a răspuns (pentru remus1007):

Ea a fost vreodata cu alt barbat in afara de tine?

Răspuns utilizator avertizat
| biencutza123456 a răspuns (pentru remus1007):

Nu e deloc normal crede-ma, pentru o femeie nu e normal sa umble prin paturile altora. Fara suparare iti spun ca nu ai ales-o bine. Iubitul meu a fost singurul barbat cu care am fost eu vreodata si asa vreau sa ramana.Sincer iti spun eu nu as suporta sa ma las atinsa de un alt barbat.Dar cred ca tu nu ai planuri serioase cu ea, asa-i?

Răspuns utilizator avertizat
| biencutza123456 a răspuns (pentru remus1007):

Tu esti barbat, e altceva.In fine...E treaba fiecaruia cum gandeste, insa parerea mea e sa lasi deoparte swingers(nu stiu ce este asta dar se pare ca te-a influentat intr-un mod rau), probabil e vreo carte scrisa de vreun tanar a carui conceptie este ca e democratie ca asa zic unii ca daca e democratie fiecare sa faca ce vrea, dar intreb eu:respectul ei de femeie unde e? Cum daca e democratie sa o lasi sa se duca in patul altuia si tu dupa o mai pupi? Vezi ca dupa ceva timp s-ar putea sa te trezesti cu propuneri gen,, hai iubi sa o facem in 3''.Zau nu e de ras ce iti spun acum.Lumea asta se duce de rapa, infidelitati sunt de cand lumea si la femei si la barbati, dar nu e corect sa fie asa, mai ales la o femeie.Lasa cartile cu idei tineresti ca in viata de zi cu zi daca nevasta lasa copilul acasa singur cand tu esti la munca si pleaca la unu' ca are vreo pofta sau vrea sa intareasca relatia dintre voi asa cum spui tu ca va ajuta asta...nu cred ca ti-ar conveni.

Răspuns utilizator avertizat
| biencutza123456 a răspuns (pentru remus1007):

Probabil dar vezi? Asta nu a facut-o sa nu te insele cu altul/altii.

Răspuns utilizator avertizat
| biencutza123456 a răspuns (pentru remus1007):

Da,te cred, dar gandeste-te ca nu este normal.Cand ai ceva la care tii foarte mult nu ai vrea sa fie doar al tau? Eu asa sunt.Nu ai vrea sa te bucuri doar tu de ea?