| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

Ce parere aveti despre dedublarea astrala? E adevarata? A reusit cineva?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da eu am reusit, intr-o seara am mers la agatat asa ca cu tupeu am fluierat dupa toate fetele a venit una la mine mi-a dat o palma de m-a facut sa vad numa stele in jurul meu, pesudostiinta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multi care sustin ca au reusit, dar deocamdata nimeni nu a fost in stare sa demonstreze ca e posibil.

| Teffan a răspuns:

Vreau sa incerc calatoria astrala,doar ca imi e frica de paralizia in somn, care are o sansa foarte mare de aparitie, atunci cand dormi pe spate.
Iar daca in timpul incercarii de a avea o calatorie astrala(care se realizeaza intotdeauna fiind pe spate), adorm, am o sansa sa am paralizie in somn.

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Nu e adevarata. daca unii chiar sustin asta, inseamna ca al lor creier e foarte creativ si complex, atata tot