| CoquineNoire a întrebat:

Ce parere aveti de oamenii care raspund la telefon si vorbesc cu tine in timp ce se desarta (fac treaba mare)? va suparati pe ei, credeti ca e lipsa de bun simt sau va pare bine ca se simt in largul lor cu voi?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce întrebare haioasă. : ))

Nu ştiu, niciodată nu m-am gândit la asta.
Dar, acum că mă gândesc, nu văd vreun motiv de supărare...în secolul vitezei mai ales.hee hee

| darrio2007 a răspuns:

Pai daca l-ai prins in acel moment? Ce ai vrea sa faca? Sa se scape pe el? Daca nu-ti raspunde poti interpreta ca nu vrea sa vorbeasca cu tine.Ce preferi?

| mona a răspuns:

Sund de acord cu,, Maioru,,

| yekto a răspuns:

Cu siguranta m-as supara. as fi mult mai fericit daca ar face pe el si sa imi zica peste 10 ani de patania asta rolling on the floor sau sa-mi inchida tel in nas fara prea multe explicatii caaaaaaa......vineeeee... fugiiiiiii

uhhhhhhh.

ce bine e acum.

PS: tu te-ai supara daca ai afla ca acum fac asta in timp ce scriu acest mesaj?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aoleu... Atât de grăbiți să fim, încât să ne luăm telefonul cu noi și... acolo?
Dacă noi ne luăm telefonul, bunicuțele își vor lua andrelele?
Înțeleg că timpul nu trebuie pierdut, dar, ah, chestia asta e o adevărată nebunie! laughing
Normal că e jenant să afli (uneori, e bine să nu știi), e și totală lipsă de respect, mai ales dacă ții morțiș să-l informezi pe interlocutor despre locația ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spre ghinionul meu(sau noroc, cum vrei să priveşti lucrurile), n-am avut până acum privilegiul de a vorbi la telefon cu cineva în timp ce acesta îşi vărsa necazurile în budă. Sau cel puţin, aşa mi s-a părut. Poate au ştiut persoanele în cauză să mascheze foarte bine acest aspect.

Şi da, cu siguranţă cineva se simte în largul său atunci când elimină fecale şi te aude vorbind. Sub deviza "Râsul tău poate provoca flatulenţe altuia".

| Maioru a răspuns:

De unde poti sa-ti dai seama cand vorbesti cu cineva ca respectivul sta pe wc? Vine vreun miros sau se aud vanturi? Atata timp cat nu este un videotelefon ca persoana cu care vorbesc sa ma vada eu consider ca nu este nepoliticos. Daca ma suni si se nimereste sa fiu la wc asta inseamna ca sunt nesimtit? Nu cred.

| AdiMrr a răspuns:

Pai depinde de persoana, de ex cand vorbesc la telefon cu una din prietenele mele ii spun sa astepte putin, cand vorbesc cu cea mai buna prietena a mea care este sora mea imi permit sa fac orice, mai ales asta. Incearca sa eviti asta daca nu vrei ca anumiti oameni sa isi faca o parere proasta despre tine. Sper ca ti-am fost de folos! Funda? :3