| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest website? dar mai ales despre ce se zice acolo... http://www.mandrucasuntroman.info/, trebuie promovat sau nu?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Arat ca un site care e spamat la greu, nici nu am avut rabdare sa dau scroll

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

O sa-l fac website... nu am avut timp... dar o sa ii fac mai multe pagini happy

| EarsOfAFox a răspuns:

Nu. Nu-mi plac oamenii mandri doar pentru ca sunt romani. Nu trebuie promovat. Sa fii mandru de realizarile tale!