| Marius_1339 a întrebat:

Ce parere aveti de acest website htp://www.pokeronlineromania.net?

2 răspunsuri:
| BiancaGeorgya a răspuns:

E o prostie. Daca vrei sa joci Poker, intra pe PokerStar.

| Marius_1339 explică:

De fapt este o prostie sa joci pe PokerStars. Daca nu ai auzit : Full Tilt Poker, PokerStars si Absoulte Poker au fost inchise de catre cei de la FBI pentru ca au datorii de 6 miliarde de dolari.

Si in plus sunt sigur ca nici nu ai verificat acel site. Nu poti sa joci poker pe el. e doar un ghid in care sunt prezentate mai multe case de poker si pe langa asta iti ofera tot ce ai nevoie pentru a juca poker : de la strategii, reguli de joc pana la profilul jucatorilor mari de poker din toata lumea.

Numai bine!
www.pokeronlineromania.net