| Andreea_Brandus_1995 a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca Sebastian Dobrincu a lasat-o pe Mimi pentru Ioana Ignat?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am părerea că nu mă interesează și nu știu cine sunt aceste persoane. La 26 de ani chiar nu aveți ceva mai bun de făcut? Credeam că media de vârsta a acestor canale de YouTube era treisprezece ani.

| Andreea_Brandus_1995 explică (pentru anonim_4396):

Am 22. Daca v-ati ghidat dupa 1995 am pus random, nu am vrut sa imi pun anul nasterii, fiindca pe vremea cand mi-am facut contul eram minora. Din ce tin minte pe atunci, nu iti dadea voie sa iti faci cont daca aveai sub 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Specifica telenovela sau emisiunea la care te referi ca nu avem de unde a stii despre ce vorbesti

| Andreea_Brandus_1995 explică (pentru anonim_4396):

Serios? Mimi e una dintre cele mai urmarite vloggerite din Romania, Ioana Ignat e de asemenea o influencerita si cantareata renumita, iar Sebi e cel mai tanar milionar din Silicon Valley.

| Andreea_Brandus_1995 explică (pentru anonim_4396):

Javascript:;