| Abbey7 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care injura?

66 răspunsuri:
| LSMM a răspuns (pentru Abbey7):

Nici ce inseamna "analfabet" nu stii. Ai gasit cuvantul "agramat" (ai dat si link, ai avut impresia ca daca tu nu stii cuvantul, nici altii nu-l stiu) si l-ai pus si pe el acolo. Nici macar n-ai fost capabila sa descoperi de ce te-a facut taranca. In momentul in care vezi o fata care injura, fie si "moderat", te gandesti la una vai de steaua ei, care stie doar sa mentioneze organul genital masculin, pe care evident ca nu il are, si nimic altceva. Cand zici taran, zici un om care nu stie prea multe si arunca vorbe fara sa se gandeasca mult - fara nicio ofensa la adresa taranilor zic asta.

| BlackChocolate1 a răspuns (pentru Abbey7):

Sigur,cum spui tu "specimenule"! Ce, ai dat "copy-paste" la un comentariu literar si ai zis sa te dai mare pe TPU cu acesti termeni?! Si daca "specimenele acestea" se pisa pe oameni, e clar ca nu i-ar interesa nicidecum parerea lor.Paradoxal,papusa,paradoxal!

| ShadoWCrist a răspuns:

Chiar daca injura nu inseamna ca sunt needucate...Bai taranulelaughing

| ShadoWCrist a răspuns:

Dar tu nu injuri niciodata, mai baietel tare-n gura?! La nervi oricine injura...

| Ibrahimovic a răspuns:

Fiecare om are rabufniri. Nu te poti abtine de la a scoate pe gura unele vorbe mai urate atunci cand te enervezi. Cat despre fete, nu e prea ok sa injure, dar daca tot o fac, ar trebui sa nu o faca astfel incat sa le auda toata lumea. Acum depinde si de injuratura. happy

| Vlach a răspuns:

Rele,needucate care nu vor ajunge ceva in viata cel mai probabil