| Denisa a întrebat:

Intrebare pentru baieti(pot raspunde si fetele). Ce ma parere aveti despre fetele care injura?

Răspuns Câştigător
| paramore a răspuns:

chatterboxfata trebuie sa fie asa si pe dincolo, ca sa vezi...nu mai traim in epoca de piatra, sntm egali in drepturi.asa canot listeningstiti, este o melodie, o kanta o fata se numeste ''si o fata are ****''hee heeupsss, am vb urat

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Foarte urat! sa vezi o fata care vb ca la usa cortului sau o fata beata din punctul meu de vedere aia nu se poate numi fata! Detesc persoanele care urat-se cred dominante prin faptul ca spun si ele o injuratura-vai de capul lor-needucate! In societate sunt la nivel de 0!

| paramore a răspuns:

Hmmm, am dat numai peste sfinti aici, sa-i spuneti lu surdu ca voi nu ati injurat niciodata.eu cand ma enervez imi mai scapa, care e problema? macar recunosc...va salut, sa mi-l salutati pe sfantul petrulaughingca eu am injurat si nu ajung in rai, dar voi dawave

| Ys a răspuns:

Fata trebuie sa fie cuminte nu sa injure. Dar in ziua de astazi mai mult auzi pe fete ca injura decat baietii, asta este realitatea pentru ce sa vorbeasca o fata urat sa arate baiatului ca poate fi rea? Unei fete nu le sta bine asa.Profesoara mea a spus ca dejeaba o fata este frumoasa daca vorbeste urat.Si asa este daca o fata este frumoasa si vorbeste urat a stricat totul, dar in ziua de astazi fetele care vorbesc urat, inainte sa le cunosti sa sa nu stii ca forbesc urat par niste fete de treaba, bune, frumoasa, dar pe parcurs ce le cunosti vezi adevarata fata a lor cu injurat si altele la fet ca baietii poate unele si mai rau.Eu nu jignesc pe nici o fata dar ar trebui sa isi controleze vorbele si baietii la fel. aaaaa si mai ales cand sunt nervoase/nervosi injura pana se calmeaza, chiar daca nu vor...

| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

Ca prietene, amice, nici o problema ( totusi e aspect de mahala )
iubita? nu prea cred ( nu injur eu si injura ea? )

sunt oameni si oameni. fiecaruia ii place ce vrea si ce se aseamana se aduna tongue

| beautiful a răspuns:

Bunahappy

Fetele care injura sunt fete neserioase
Fetele ar trebui sa fie harnice, cuminti si ascultatoare