| udarz13_8810 a întrebat:

Ce parere aveti despre John Cena... e cel imi bun wreslar ia incheiat cariera lui batista a castigat intr-un meci in 4 cu radndy orton shemus si edge... ce parere aveti despre el?

6 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Nu.e.adevarat.ce.se.intampla.acolowinking

| HelpBoy a răspuns:

Eu cred ca undertaker e cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca undertaker e cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca undertaker e cel mai bun.

| udarz13_8810 explică:

Atunci de ce worldys a murit intr-un meci in 1988 cu michael jackson... si Underteker e doar un increzut care debea imi merge

| tach a răspuns:

Este printre cei mai buni wreslari din istorie nu cred ca vor mai fi asa wreslari adica cine si-ar sacrifica cariera pe cand putea nr pana la 3.