| Alexeee a întrebat:

Sal TPU. As vrea sa va intreb ceva? Ce parere aveti despre John Cena, Randy Orton, Batista, Edge, Big Show si Rey Misteryo de la wwe raw si smaskdown. Astept raspunsurile voastre. dau fundita.

Răspuns Câştigător
| aventador a răspuns:

Imi plac toti,eu iubesc wrestlingul,apropo stiai ca john cena si christian sunt campioni,au castigat centurile la extreme rules,a fost bestial,bine eu l-am vazut pe net,nu pot sa rezist fara wrestling, e prea misto, pot sa zic ca preferati mei dintre cei pe care i-ai mentionat sunt randy orton si john cena