| DonEduardo a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica dubstep? Daca una proasta, va rog sa o spuneti intr-un mod cat mai poliiticos posibil.

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

E muzica, sunt piese ok si unule mai putin ok

10 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Dumb.

| Celcestietot a răspuns:

Daca nu iti place Dubstepul, nu as vedea ce alt gen ai prefera. S-au facut pana si trapanele cu derivare din Dubstep, asadar...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Foarte politicos. Seamănă cu sunetele de la diaree după consumul de fasole nefiartă bine. Deci o muzixă de latrină, bună la constipație. Scuzați cuvântul latrină, am jignit buda.

| Celcestietot a răspuns:

Noua aici se pare ca ne place muzica clasica; poate chiar nu ascultam, nici nu m-ar mira rolling on the floor.

| CostinAlamariu a răspuns:

Suportabila. Unele sunt fainute si merg la o petrecere, dar in general nu ma dau in vant. Nu-i genul meu.

Oricum mult mai suportabil decat trapul, manelele sau alte rah*turi

| Simpatic a răspuns:

Stilul asta stiu ca era la moda acum cativa ani sau ma insel?

| Anuket a răspuns:

Mie îmi place foarte mult, ascult de mulți ani(la îndemnul unei profesoare de muzică, deci femeia știa ce zice), chiar beethoven, mozart, etc dubstep.
Dacă se zice că unele sunt bune, e și normal, general valabil pentru toate genurile de muzică, trebuie doar să ai bun gust muzical.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mee... nu prea e genul meu.
Indie-folk britanic, exemplu Damian Rice, este tot ce am nevoie pentru a ma relaxa dupa nervi, munca si stres.
Bubuiturile nu prea imi da o satisfactie de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Pana la urma e numita muzica culta si, desigur, este ascultata in mare parte de oameni culti, cred eu. XD
Ador insa pop-opera, e cea mai placuta muzica dintre toate subgenurile operei.
Iata un exemplu:https://www.youtube.com/watch?v=bfP1IMOlt_8

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

In mare parte de oameni culti, corect big grin. Exemplul tau suna bine happy.