| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce parere aveti despre numele pe care il am pe TPU? dau funda raspunsului care imi place.

Răspuns Câştigător
| AlexandruBGD a răspuns:

Este un nume cam simplu dar ceea ce-mi place la numele tau este semnificatia numelui "erou".
>> Sper sa-mi acorzi acea funda!

57 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator explică (pentru AlexandruBGD):

Ti-am dat funda pentru faptul ca mi-a placut raspunsul tau si ai fost primul.

| Bogdan_Alex_1997_k2y5 a răspuns:

Najpa ca tine

| Doarunaltutilizator explică (pentru Bogdan_Alex_1997_k2y5):

Alt destept, ma abtin sa nu iti scriu un comentariu jignitor la adresa ta, cu toate ca il cam meriti, parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Tu ai pus întrebarea doar ca să fii complimentat?

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Am fost doar curios sa stiu ce parere au useri de pe TPU despre nume, dar m-a deranjat un pic ce a spus Bogdan asta si Stain desteptul ala, cum sa nu.

| Bogdan_Alex_1997_k2y5 a răspuns:

Odata ca ai pus intrebarea fiecare isi poate da cu parerea! Asta e a mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mie mi-au plăcut răspunsurile lor.
Încă nu pot da voturi, dar din partea mea primeau câte un amuzant.
Şi tu ai fi primit amuzant la
'' Nu primesti funda la intrebarea asta sau la oricare de a mea la care ai da tu un raspuns, nici daca ai raspunde primul tot nu ti-as da. "
Te oftici frumos tu.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Bogdan_Alex_1997_k2y5):

Apropo la primul comentariu ai scris "najpa" si e gresit, gramatica este esentiala, doar mi-am dat cu parerea, cum ai spus tu.

| Bogdan_Alex_1997_k2y5 a răspuns:

Am scris la caterinca stai calm. Imi place cum te oftici

| Doub a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Eram ironică.
Pup. :*

| Doub a răspuns (pentru Staind):

Hei, you.
Nu mai distruge speranţele copiilor!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Doub):

Pai mersi ca ai fost macar sincera.

| Doub a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Oricând, oricând.

| Staind a răspuns (pentru Doub):

Merita, reactia e nepretuita

| Doub a răspuns (pentru Staind):

Te-a umilit baiatul, 'pare rău de tine. laughing

| Staind a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Staind* kiss

| Staind a răspuns (pentru Doub):

Da, nu mai primesc funda niciodata de la el sigh
Asta e, viata cruda sad

| Doub a răspuns (pentru Staind):

Eu l-am impresionat cu răspunsul meu.smug

| Staind a răspuns (pentru Doub):

Te invidiez fatoo!

| Doub a răspuns (pentru Staind):

E ok... nu plânge. sad

| Barcelona88 a răspuns:

Nick de Counter-Strike. Varsta se potriveste cu numele

| Doarunaltutilizator explică:

Haideti ce rost mai are sa dai comentarii la intrebarea asta? ca si asa am dat funda demult.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Barcelona88):

Ma tu ne minti. De unde stii tu ma '' straine'' daca am facut-o sau nu pana acum. Te-ai dat de gol. Nici aici nu am scapat de tine? Ia vezi-ti tu de viata ta si las-o pe a mea in pace.

| DiamondEyes a răspuns:

E de copii.

| Canter_Mihai_2000 a răspuns:

Parcă iești sranii miliarder din Abu-Dabi care s-o cumpărat mașină la zakaz din platina

| Doarunaltutilizator explică (pentru Canter_Mihai_2000):

Intrebarea asta am pus-o de cand aveam numele asta;
DUDEspiderman0015
Dar am preferat sa il schimb asa, pentru ca am o poza cu un bmw din NFS.Iar eu habar n-am la ce te-ai referit.

| Lorodana a răspuns:

Mai bine nu intrebai laughing