| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce parere aveti despre numele pe care il am pe TPU? dau funda raspunsului care imi place.

Răspuns Câştigător
| AlexandruBGD a răspuns:

Este un nume cam simplu dar ceea ce-mi place la numele tau este semnificatia numelui "erou".
>> Sper sa-mi acorzi acea funda!

| Doarunaltutilizator explică (pentru AlexandruBGD):

Pai sa vad daca si alti useri o sa raspunda, dar tu ai mai mari sanse sa iei funda.

| Doarunaltutilizator explică (pentru AlexandruBGD):

Ti-am dat funda pentru faptul ca mi-a placut raspunsul tau si ai fost primul.

57 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

E de copii.

| Drimmero a răspuns:

Ce parare sa am? Este un nume pus si combinat cu/ cuvintele gasite in acel moment prin cap, este ok numele, altceva nu as putea spune!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Mersi amice, apreciez si numele tau e tare.

| LoveSleep a răspuns:

E mai de căcat ca și fundul mucosului de 2 ani de vizavi.
Nici al meu nu e grozav, dar eu măcar am scuză. Îl am de 6 ani.

| Doub a răspuns:

Îmi place, e cel mai tare.
E inovator şi pufooooos şi jmek.
E wawwww.

| Staind a răspuns (pentru Doub):

U didn't

| Doarunaltutilizator explică (pentru Doub):

Mersi,apreciez.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Doarunaltutilizator):

Mi-au placut raspunsurile voastre, mai putin pe ale lui Staind care se crede un mare destept si al lui lovesleep ala.

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Cu placere, cu placere!

| Doub a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Eram ironică.
Pup. :*

| Doub a răspuns (pentru Staind):

Hei, you.
Nu mai distruge speranţele copiilor!

| Doarunaltutilizator explică (pentru Doub):

Pai mersi ca ai fost macar sincera.

| Doub a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Oricând, oricând.

| Staind a răspuns (pentru Doub):

Merita, reactia e nepretuita

| Doub a răspuns (pentru Staind):

Te-a umilit baiatul, 'pare rău de tine. laughing

| Staind a răspuns (pentru Doub):

Da, nu mai primesc funda niciodata de la el sigh
Asta e, viata cruda sad

| Doub a răspuns (pentru Staind):

Eu l-am impresionat cu răspunsul meu.smug

| Staind a răspuns (pentru Doub):

Te invidiez fatoo!

| Doub a răspuns (pentru Staind):

E ok... nu plânge. sad

| R0R0 a răspuns:

Spiderman e super-eroul meu favorit.
E dragut numele big grin

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Mersi.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Mersi.Si al meu este tocmai din motivul asta m-am numit asa.

| Doarunaltutilizator explică:

Haideti ce rost mai are sa dai comentarii la intrebarea asta? ca si asa am dat funda demult.

| Staind a răspuns:

E naspa

| Kaℓi a răspuns (pentru Staind):

Tu cred ca nu ai sanse la funda.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Staind):

De parca al tau este un nume bun, eu am un nume si o poza mai buna ca a ta.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Kaℓi):

Nu are nici o sansa.

| Staind a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Printule, cand ceri pareri, fii pregatit sa le primesti

| Staind a răspuns (pentru Kaℓi):

Nu vad de ce ai crede asta

| Doarunaltutilizator explică (pentru Staind):

Ai si tupeu dn cate am observat si ca sa stii oricare user de pe TPU are un nume mai bun ca al tau, parerea mea.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Staind):

Nu primesti funda la intrebarea asta sau la oricare de a mea la care ai da tu un raspuns, nici daca ai raspunde primul tot nu ti-as da.

| Kaℓi a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Cu riscul de a-mi volatiliza propriile sanse la funda, trebuie sa-ti marturisesc ca nici pe mine nu ma impresioneaza numele tau de pe TPU. DUDE? e ceva, a little rude, a little too familiar, dar foarte apropiat de "man". So, cum ar veni, man-spiderman.
Dar n-am nimic impotriva, sunt nume si mai redundante pe aici happy
Peace, dude.

| Staind a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Te rog, nu! Ma ranesti, nu mai spune asa ceva!

| Kaℓi a răspuns (pentru Staind):

Pentru ca "dau funda raspunsului care imi place".
Nu cred ca-i place.

| Staind a răspuns (pentru Kaℓi):

Pacat

| Doarunaltutilizator explică (pentru Kaℓi):

Evident ca nu imi place.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Kaℓi):

Cred ca si Staind a invatat sa citeasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spoderman iz lov.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi suna a şeic arab, gras, cu mustaţă şi turban exact ca bucătarul lui Suleyman, pe urmă m-a trimis cu gândul că ai undeva la 14 ani.

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Am 15 ani se poate observa in nume.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

De unde ai vrea să ştiu?
Eu dacă mi-aş fi pus un număr, cu siguranţă ar fi fost 13.
Şi eu n-am 13.

| Lorodana a răspuns:

Mai bine nu intrebai laughing

| Canter_Mihai_2000 a răspuns:

Parcă iești sranii miliarder din Abu-Dabi care s-o cumpărat mașină la zakaz din platina

| Doarunaltutilizator explică (pentru Canter_Mihai_2000):

Intrebarea asta am pus-o de cand aveam numele asta;
DUDEspiderman0015
Dar am preferat sa il schimb asa, pentru ca am o poza cu un bmw din NFS.Iar eu habar n-am la ce te-ai referit.

| Bogdan_Alex_1997_k2y5 a răspuns:

Najpa ca tine

| Doarunaltutilizator explică (pentru Bogdan_Alex_1997_k2y5):

Alt destept, ma abtin sa nu iti scriu un comentariu jignitor la adresa ta, cu toate ca il cam meriti, parerea mea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Tu ai pus întrebarea doar ca să fii complimentat?

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Am fost doar curios sa stiu ce parere au useri de pe TPU despre nume, dar m-a deranjat un pic ce a spus Bogdan asta si Stain desteptul ala, cum sa nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mie mi-au plăcut răspunsurile lor.
Încă nu pot da voturi, dar din partea mea primeau câte un amuzant.
Şi tu ai fi primit amuzant la
'' Nu primesti funda la intrebarea asta sau la oricare de a mea la care ai da tu un raspuns, nici daca ai raspunde primul tot nu ti-as da. "
Te oftici frumos tu.

| Staind a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Staind* kiss

| Bogdan_Alex_1997_k2y5 a răspuns:

Odata ca ai pus intrebarea fiecare isi poate da cu parerea! Asta e a mea

| Doarunaltutilizator explică (pentru Bogdan_Alex_1997_k2y5):

Apropo la primul comentariu ai scris "najpa" si e gresit, gramatica este esentiala, doar mi-am dat cu parerea, cum ai spus tu.

| Bogdan_Alex_1997_k2y5 a răspuns:

Am scris la caterinca stai calm. Imi place cum te oftici

| Barcelona88 a răspuns:

Nick de Counter-Strike. Varsta se potriveste cu numele

| Florentina9210 a răspuns (pentru Barcelona88):

Ma tu ne minti. De unde stii tu ma '' straine'' daca am facut-o sau nu pana acum. Te-ai dat de gol. Nici aici nu am scapat de tine? Ia vezi-ti tu de viata ta si las-o pe a mea in pace.