| arbl07 a întrebat:

Ce parere aveti despre o persoana care va trimite un mesaj pe site si mentioneaza ca desi e suspendata,ea tot poate sa va scrie?
Asta dupa ce va acuza pe voi ca va framanta grija in privinta desi ea trimite mesaje,fiind suspendata pe site! deci iata cate eforturi! Si va spameaza si contul facebook ca sa afle cine sunteti, acuzandu-va de lucruri imorale! lol

1 răspuns:
| KaterinaРомановский a răspuns:

E cam aiurea, eu m-aș feri de asemenea persoane. De obicei trebuie să încercăm să ne ferim de asemenea conflicte, nu poți știi ce hacker se ascunde în spatele monitorului.