| Adry05 a întrebat:

Ce părere aveți despre scandalul cu acel individ intitulat Colo?

Răspuns Câştigător
| eckblume a răspuns:

Am o parere negativa despre el. Nu stiam de existenta lui, dar am observat scandalul pe Facebook si insta. Rezultatul? Am vazut copii, adolescenti (baieti) de 12-15 ani care ii iau apararea si sustin ca e in regula ce a zis, ca e ceva perfect normal din moment ce ele se imbraca asa. Prea multi influenceri prosti in Ro. NU are dreptul nimeni asupra vietii altcuiva. Chiar daca te imbraci decent, tot vine un needucat ca el sa se ia de tine.
Are 28 de ani, nu 20! La 28 de ani ca barbat trebuie sa stii ce vorbesti, mai ales cand printre abonati sunt si copii.
Corect ar fi sa ii inchida contul. Pana la urma a instigat la ura si actiuni nedemne de o persoana civilizata. Trebuie sa se invete minte cand mai face astfel de afirmatii. Nu e scuza ca a zis-o la caterinca sau ca asta cere publicul, divertisment. Mai marturiseste si,, sincer". Prea multe exemple proaste pe yt, dar asta e. Ce e de calitate e mai putin cunoscut.

124 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine? nu ai oferit informatii suficiente

| Adry05 explică (pentru mgtow):

Am dat nume, puteai căuta. și chiar dacă nu, dacă citeai ce s-a vorbit mai sus îți cam dădeai seama despre ce e vorba

| Jus7t a răspuns (pentru mgtow):

+18
Dacă nu ai timp dai direct la 1:32
https://m.youtube.com/watch?v=rdyHqyfSTFA

| mgtow a răspuns (pentru Adry05):

In descrierea principala de la intrebare nu pune nimic

| mgtow a răspuns:

Are dreptate cand zice de alea cu varste 14-15 dar nici asa sa zica in direct fanteziile lui, ele vor handralai de 30 - 40 si aia de 30 - 40 cauta minore de 15 realitatea consista in asa ceva. Sfantele isi cauta barbat normal caz exceptional

| RAY a răspuns:

Omul are dreptate,asta vor romani asta se ofera simplu,se vede asta si la audiente la tv,Youtube ne place cearta,circul, prostia asta e Romania, am văzut clipul cu imi cer scuze il inteleg pentru ca am incercat si eu cu bloguri de stiinta nu merge, daca injuram, vorbeam urat, ma certam tinea, 5 milioane de romani sunt la limita saraciei, 40% sunt analfabeti, 60% au wc in curte, de ce va mirati

| Adry05 explică (pentru RAY):

E totuși o diferență zic eu între a face scandal relativ inofensiv, gen cum sunt înapoiații ăia 2 de la acces direct sau certurile ăstora pe Youtube, și a afirma public, extrem de serios că e perfect normal să violezi și să bați o femeie + să întrebi un copil de 12 ani public în fața unei comunități întregi pe apel dacă el se masturbează și când zice că nu, vizibil rușinat, să-i spui s-o facă.

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Pedofil si violator

| Drimmero a răspuns:

Astia sunt idolii unei degeneratii, de ce va mai mirati? Sunt putini vloggeri romani care merita respect, nu papitoii astia gen 5gang si altii de teapa lor.

| StrongHeart a răspuns (pentru Drimmero):

Suntem pierduti la capitolul creativitate si originalitate.Toti acesti "influenceri" copiaza tot ce e mai de rahat pe afara.

| Drimmero a răspuns (pentru StrongHeart):

Depinde pe cine urmaresti, sunt vloggeri romani care merita mult mai mult, dar nu inteleg toti contentul de calitate a lor, romanul ccoccalarizat prefera ca(n) ca(n)-ul si subiectele de 2 lei.

| Drimmero a răspuns:

Tot vad pe aici ca spuneti sa intre la puscarie, nu stiu daca se va intampla caci sunt doar vorbe ce a zis el, pentru puscarie trebuie sa depuna 'victima' plangere, iar pentru asta trebuie probe, conversatii, semne si alte d-astea. A trecut un an, chiar daca a violat-o dispar semnele fizice dupa atata timp, fara dovezile astea nu poti baga un om la inchisoare, maxim va primi amenda pentru instigare la violenta/viol si poate mai gasesc politistii ceva. in lipsa probelor fizice si a faptelor nu e suficient pentru inchisoare, el cel mai probabil a batut campii pentru fun si circoteca cu abonatii lui,, si-a cam asumat-o avand in vedere ca a devenit persoana oarecum publica, hate-ul pe care l-a luat si obrazul batut valoreaza mai mult decat 2.500 de lei pe care ii va primi ca amenda daca ar fi ceva.

| Adry05 explică (pentru Drimmero):

Ba eu am citit că se pot face și 6 luni de închisoare pentru astfel de instigare, deci ar fi șanse să ajungă un pic. i-ar prinde bine, sincer. o experiență de asta îi scoate dorința de a împărtășii asemenea prostii pe internet.

| Drimmero a răspuns (pentru Adry05):

Da, a fost prost de gura si nu se spune asa ceva niciodata, nu mai zic ca fapta in sine e execrabila si daca o comiti esti cel mai josnic om.

Daca are trecutul penal curat maxim amenda, nu il baga la inchisoare,, e cale lunga pana acolo, el a batut campii, nu exista o victima care sa-l denunte astfel incat sa fie probe fizice. Dosar penal, amenda si crede-ma ca din pct de vedere moral are amenzi mai mari,, lumea il arata cu degetul, si-a facut-o singur.

| Celcestietot a răspuns:

Videoclip vechi, iar acum s-a gasit cineva sa il dezgroape, ce pot sa zic.

| Celcestietot a răspuns:

,,acum 28 minute | supadeceapa a răspuns:
Foarte vechi, din 2019 laughing. Au trecut ani și ani din 2019 până în 2020. Celceștietot mereu mi s-a părut un dubios, nu mă mir că un astfel de comentariu vine din partea lui. Ăștia creștinopați sunt cei mai sexiști, misogini, bolnavi.''

Nu degeaba ai primit block, supica. Si ca sa nu te caracterizez putin pe aici, iti voi spune ca nu sunt de acord cu violul, dar, de, tu ce sa intelegi, cei care sufera de analfabetism functional ce sa inteleaga (?)...
Oi fi eu dubios, dar macar in deplinatatea facultatilor mintale.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Dar ia zi-ne o treaba, daca e in cadrul casatoriei, zi care nu e de post si alte alea, fertila, binecuvintata de dumnezo', iar barbatul vrea dar sotia sa - aia pe care a luat-o inclusiv la biserica - pur si simplu nu are chef, fara sa aiba vreo durere anume sau alta problema medicala, e viol sau merge, ca e in cadrul casatoriei si trebuie sa se inmulteasca si sa stapineasca pamintul, nu sa faca mofturi?

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Trebuie sa ne gandim la sentimentele celui pe care il avem si vedem cum actionam, DAR in cupluri fiecare isi are propria mentalitate, pana la urma, rufele se spala in familie in acest caz. Daca o faci fara sa vrea, una s-ar putea sa creada ca este violata, alta nu, deci, difera foarte mult din cate se poate observa. Dar, asa nu ar fi o problema. Doresti sa mai adaugi ceva, ti-ai format o concluzie si doresti sa o impartasesti?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Da, una s-ar putea SA CREADA CA NU E VIOLATA fiindca in cartea aia de povesti scrie sa iti asculti barbatul, nu? Doar ca definitia violului e destul de clara.

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Nu scrie chiar asta si se numeste Biblie, nu carte cu povesti happy!

| Dalmore a răspuns (pentru Celcestietot):

Ce-mi amintești de Plato.

| Celcestietot a răspuns (pentru Dalmore):

Dar de ce m-ai evaluat asa, nu am si eu sentimente? Ai vreun anume motiv? Scrie-mi si mie doar daca ai, bineinteles, dar nu ma astept sa o faci...

| Nemessys a răspuns (pentru Dalmore):

Ala era dublura lui vadim rolling on the floor))))))))))))))))
De fiecare data cand punea o fata o intrebare legata de sex, mai ales daca era minora, nu lipsea plato din a lasa un comentariu cu,, FA HANDICAPATA DRACULUI! CURVA JEGOASA! DESFRANATO, NENOROCITO " rolling on the floor)))))))))))). Asta e mai biblic. Plato nu era asa din ce tin eu minte.

| Celcestietot a răspuns (pentru Dalmore):

Am vazut ca m-ai evaluat negativ si la acest comentariu :,, acum 25 minute | Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):
Nu scrie chiar asta si se numeste Biblie, nu carte cu povesti happy!''

Ce este in neregula cu tine? Ai citit Biblia si cutezi sa ma contrazici?

| Celcestietot a răspuns (pentru Nemessys):

Nu era asa Plato, dar ii dai dreptate prin prisma evaluarilor, cat de logic... nu este straight face

| Dalmore a răspuns (pentru Nemessys):

''Wc public'' era insulta lui preferată rolling on the floor cred că avea probleme cu puțica de sexul era ca mersul la baie pentru el.

Ba da, și Plato era cu Dumnezeu (că nu degeaba e în halul ăla de misogin). Toată ziua o dădea cu singura carte pe care a citit-o, Mizerabilii, cu găsirea sufletului pereche pentru că sexul pentru el era încununarea iubirii sau ceva b-llsh-t pompos rolling on the floor

Dacă nu e Celcestietot Plato sper să fie plecat la sparanghel și să rămână acolo
Dar nu m-aș mira să fie el, că prea îmi dă vibe-ul lui la modul general și mai are și anime la avatar

| Dalmore a răspuns (pentru Celcestietot):

Pentru că de asta avem voturi, să le folosim.

| Celcestietot a răspuns (pentru Dalmore):

Nu ai citit Biblia in viata ta si dai cu evaluari, cat de,, matur'' laughing!

| Dalmore a răspuns (pentru Celcestietot):

Am citit-o și de aia mă piș pe ea.

| Celcestietot a răspuns (pentru Dalmore):

Asa se respecta gandurile altor persoane, nu? Esti imorala.

| Nemessys a răspuns (pentru Dalmore):

laughing)) ohh mann godlike just. just godlike.

Apropo hai sa facem amandoi o cerere la admin ca doar cei care au citit biblia sa poata da voturi pe TPU, ce zici? Fiecare user nou trebuie sa aplice si o sa dea un test cu intrebari din biblie. Daca-l trece, poate sa dea voturi, daca nu aia e. Mai incearca la anul'.

| Celcestietot a răspuns (pentru Nemessys):

Esti nesimtit.

| Dalmore a răspuns (pentru Celcestietot):

Sunt ce vrea mușchiul meu. Altă întrebare.

| Celcestietot a răspuns (pentru Dalmore):

Ai dreptate, le-am folosit si eu. Ramai cu squadul tau bit...

| Celcestietot a răspuns (pentru Dalmore):

Niciuna, block rolling on the floor!

| Dalmore a răspuns (pentru Nemessys):

Ce imaginație ai rolling on the floor jur că fac.
Of, m-a umplut de voturi, gata, m-a rănit.

| Nemessys a răspuns (pentru Dalmore):

Mi-a dat block si nici nu am vorbit cu el. Nici ca-mi pasa. M-am prins ca e unul din aia cu prea mult timp liber care doar arunca raspunsuri scurte si nefolositoare. De aia am zis ca seamana cu Anastasia.

| Dalmore a răspuns (pentru Nemessys):

Da. O dă cu cititul Bibliei de zici că-i singura lui realizare în viață.

| Nemessys a răspuns (pentru Dalmore):

Eu nu ma laud ca citesc carti de dezvoltare personala, relationare si educatie financiara. Dar cei care citesc biblia se pot lauda deoarece e,, totul in una". Acolo inveti cum sa te dezvolti tu ca om din toate punctele de vedere. Sa te rogi, ca doar asa vine succesul. Despre relationare ca femeia trebuie sa se supuna barbatului, sa le bati, sa nu accepti sexualitatea unei femei. Daca nu mai e virgina gata. nu mai e buna. Despre educatia financiara ca banii sunt ochiul dracului si ca cine vrea bani e prieten cu dracu. Bogatii sunt rai. Singura bogatie e cea sufleteasca. Deci eu am citit numai cacaturi pana acum. Biblia e totul. Apuca-te de citit biblia. Lasa celelalte carti.

Mai in gluma, mai in serios. Ii urasc pe aia care-s de tipu
-Ai citit biblia?
-Nu
-Atunci nu ai ce vorbi cu mine. Esti un prost. Du-te si citeste biblia si apoi sa te intorci la mine.

Penibil...

| Dalmore a răspuns (pentru Nemessys):

Nici eu nu-i suport, dar la cât e de groasă și la cât de mult citesc ei în general, cred și eu că-i epuizează psihic și nu le mai arde de altceva după laughing. Pe mine m-a oripilat, aș recomanda-o doar dușmanilor mei.

Scuze Adry pentru spam sad acum am văzut câte comentarii am lăsat.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Biblia e o lucrare de fictiune. In orice carte de gen apare si un dislaimer de genul "Orice asemanare cu personaje si fapte reale e pur intimplatoare." insa la ea nu apare asa ceva...

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Nu isi avea rostul comentariul tau, nu ai fost tu intrebat. Sa nu mai vad in viitor un asemenea comportament din partea ta...

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu o sa mai vezi. Vine sezonul ochelarilor de soare.

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ok. Trece prin Septembrie sau niciodata?

| Nemessys a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Vezi ca risti un block. Te-a avertizat.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Nemessys):

M-a avertizat ca ce? Sa nu iau numele sfintei fantome la misto? Bai, si daca mi-ai pune un pistol la timpla nu as putea sa iau povestea asta in serios.

| Nemessys a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Mai știi de ce poate fi în stare un creștin?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Nemessys):

Pai incet-incet o pun si astia ai nostri de o inchizitie mai mica. Vezi imbecilitatea cu care abordeaza problema educatiei sexuale fara a oferi vreo solutie. Maninca atita cacao cu polonicul de parca "moralitatea" e o pastila pe care o iei dimineata si aia e, iar copiii, daca ii ciomagesti de mici sa se roage barbosului de 2-3 ori pe zi, sa se impartaseasca, sa pupe crucea popiii si alte nenorociri de astea, nu vor ajunge la pubertate si nu vor avea nici un impuls nimic. Zi-i ca ceva e pacat si sigur nu va face...

| LoveSleep a răspuns:

Mare scofală. 5 din 10 oameni sunt de parere că femeile care au fost violate au meritat. Ceilalți 5 au participat la viol.

Un tip a zis ceva despre asta și acum toți îi sar în cap, chiar daca el nici nu vorbea serios sau cel putin nu gandea ce scotea pe gura, a zis alea doar să rada copiii de 12 ani la fel de idioti ca si el.
În plus, omul e prea prost să realizeze că lucrurile pe care le spune ii influenteaza pe copii mai mult sau mai putin. Dacă ar fi ilegal să fii prost, ar trebui sa avem mai multe inchisori decat biserici.

Ideea e ca lumea e plină de oameni fara creier. Dacă singurul tău aport la cresterea si educarea copilului tau e sa-i dai tableta si sa te uiti la nora pentru mama, atunci e vina ta, ca parinte.

E trist faptul că aproape toata lumea de pe planeta asta a fost invatata sa nu vorbeasca urat si sa nu injure, dar mai nimeni nu știe de ce. Singurul răspuns la asta e "nu e frumos".
Nimeni nu ii explica unui copil ca poate vorbi urat toata ziua, nu se întâmplă nimic. Cat timp înjurătura lui nu rănește altă persoană și cât timp și-o asumă, totul e ok. Dacă vorbește urât la școală, va fi pedepsit. Dacă o face în parc, ceilalți copii nu vor mai avea voie să se joace cu el, dacă o face la muncă, va fi pedepsit sau concediat. Dacă o face în public, va fi privit într-un anume fel.
Cat timp el e dispus sa isi asume toate astea pentru niste cuvinte stupide, din partea mea să nu mai aibă frază fără înjurătură. E simplu să-i interzici lucruri unui copil (pe care nu i le poti interzice la infinit oricum), dar e mai greu să-l ajuti sa gandească pentru el, astfel încât când gamerul lui preferat, Colo scoate câte o aberație de genul să râdă și să zică în gând "ce om prost".

| Adry05 explică (pentru LoveSleep):

Da am văzut ce și-a asumat prin penibilitatea aia de clip cu îmi cer scuze.
un părinte nu se poate ocupa 24 din 24 de un copil : trebuie să muncească, să facă curățenie, mâncare, nu e ca și cum avem timp liber de nu știm ce să facem cu el, sau e obosit după muncă și vrea o oră-2 să stea să se uite la ceva timp în care n-are chef nici de nu știu ce activitate și îi dă o soluție de asta să-l distragă. corect însă mi se pare să urmărești la ce se uită, mai ales fiind mic, dar totuși nu e normal nici să-i dai sentimentu că e urmărit non-stop. și s-o faci, îl urmărești non-stop, aude la școală de ăsta de la alți copii cu mai mută libertate, se uită la video-urile astea la școală, în pauze. la școală tot vina părintelui e că nu-l supraveghează?! căi să vadă mizeriile astea există, tocma de aia nu e normal să spui orice vrea „pl ta" că tot ți se pare normal să zicem orice oricând, pe online unde dau de conținutu tău astfel de copii. au zis clar psihologi că personalitatea fragilă în dezvoltare a copiilor poate fi ușor influențată de ideile maimuțoilor ăstora întrucât îi văd ca modele : sunt cunoscuți și apreciați de mulți oameni = modele pentru ei, pentru că așa sunt copii! asta li se pare drept de urmat la vârsta lor! foarte rar un copil o să vadă un geniu în nu știu ce domeniu să-l ia drept exemplu, pentru că nici nu se promovează așa ceva! se promovează maimuțoi cu scandal de 2 lei și limbaj de și mai mică valoare. păi ce transmiți tu copiilor sau oricui când la fiecare 2 cuvinte înjuri și scoți asemenea afirmații? chiar așa ți se pare ție o societate normală și sănătăoasă? să înjurăm oriunde și oricât ne vine? tu înjuri așa și în fața părinților, în mediu profesional etc? e de prost gust, cum să zici că unde e problema laughing E un limbaj oribil

| LoveSleep a răspuns (pentru Adry05):

"un părinte nu se poate ocupa 24 din 24 de un copil : trebuie să muncească, să facă curățenie, mâncare, nu e ca și cum avem timp liber de nu știm ce să facem cu el, sau e obosit după muncă și vrea o oră-2 să stea să se uite la ceva timp în care n-are chef nici de nu știu ce activitate și îi dă o soluție de asta să-l distragă."

Noroc ca s-a inventat prezervativul. Copiii nu e fac pentru alocatie. Faci un copil cand esti dispus sa te ocupi de el, nu cand nu ai timp nici sa te ocupi de tine.

Tu vezi un copil ca pe un caine. Copiii nu se dresează, cum face toată lumea. Iti e mai usor sa dai vina pe societate si pe faptul ca se promoveaza numai rahaturi, decat sa te implici in cresterea copilului tau.

A educa un copil nu înseamnă a-i impune restricții și a-l pedepsi daca greșește. Cu ce îl ajuți dacă nu îl lași sa se uite la un tip de genul? Ți se pare ca e singurul? Sau vrei să-i pui o eșarfă la ochi pentru tot restul vieții? N-o sa înțeleagă niciodată ce nu e ok, dacă nu îl lași sa gândească pentru el. Și ca să facă asta, trebuie sa vorbești cu el, să-i ceri părerea, să-l întrebi cum ar proceda el, să-i explici de ce ai tu o părere diferita și sa încerci să-l faci sa realizeze singur ce e bine și ce nu, nu sa te duci la el, să-i iei tableta și sa pleci sa te uiți la nora pentru mama. Sau sa-l iei cu tine la nora pentru mama, ca acolo vede numai lucruri bune.

Goal-ul tău, ca părinte, e atunci când copilul tău refuza sa fumeze pentru ca a discutat cu tine despre asta și ati ajuns împreună la concluzia ca fumatul nu te ajuta cu nimic, iar dacă vrei sa pari smecher in liceu, sunt metode mai puțin nocive, nu când refuza doar pentru ca știe ca îl cerți tu.
Goal-ul vieții ăsteia e când reușești sa fii o persoana ok cu toată lumea, când reușești sa fii un om "bun" pentru ca asta vrei sa primești în schimb și pentru ca asta e caracterul pe care ți l-ai format. Dacă faci lucruri bune și implicit nu faci lucruri rele doar pentru ca asa a zis Dumnezeu și ca te-a amenințat cu iadul, pentru mine ești un ipocrit și un ratat.
Revenind la copii, trebuie sa ții cont ca la 18 ani vor pleca la facultate sau vor pleca de acasă (nu neapărat la 18) și tu poți fi liniștit ca oriunde ar ajunge și de orice situație s-ar lovi, copilul tău va alege înțelept. Dacă ii impui și ii restricționezi lucruri când va pleca de acasa va dispare singurul lucru care îl împiedica sa facă lucruri aiurea, tu.

Deci solutia nu e sa-l menajezi si sa-i interzici lucruri, dar nici sa-l lasi de capul lui.

Cât despre limbaj. Nu, nu înjur în mediul profesional, dar nu pentru că cred că ar fi greșit, ci pentru că șeful meu e prea redus încât să ignore doar niște cuvinte care nu rănesc pe nimeni. Și în plus, de ce ascultăm toți de un ratat care a decis cândva care sunt aceste cuvinte urâte? De ce rinichi e ok si p ă nu? Nu sunt din aceeași categorie? Si nu e de prost gust, cum zici tu. Nu e nicicum. Un om care vorbește urât nu e nici sub nici peste unul care nu o face. Cât despre copii, ți-am zis mai sus că i-aș explica că dacă își asumă cuvintele respective, nimeni nu-l oprește să le folosească.

| Frank51 a răspuns:

Eu vazusem de mult timp clipul si il considerasem ca gluma inca de atunci. Ce-i drept a exagerat putin, dar nu este ceva strigator la cer, toata lumea greseste si doar pentru ca el este persoana publica nu inseamna ca si trebuie sa ii dam atata hate. Desigur, trebuie sa plateasca pentru faptele sale, mai mult ca sigur.

Eu am opinii neutre, si vad situatia ca ceva simplu. Influenceri mai rai decat colo au fost si inca mai exista deci hai sa nu profitam de greseala unui om si sa ne bagam *** in munca lui(multa sau putina, e munca).

| SG1995 a răspuns (pentru Frank51):

Instignarea la viol nu e greșeală e delict, și riscă cel puțin 6 luni la mitica ( în mod normal) și o vizită la psihiatru, aș recomanda eu.

| Frank51 a răspuns (pentru SG1995):

Desigur, imi raspunzi tu asta cu probleme mai mari la cap decat el, seems legit.

| Adry05 explică (pentru Frank51):

Ba tocma de aia că e persoană publica și-l urmăresc sute de mii de oameni printre care copii la o vârstă naivă și influențabilă. uită-te la video lui the real red despre asta, omu a zis-o suficient de bine să n-aibă rost să mă apuc și eu să detaliez de ce nu e normal așa ceva și sper să se ia măsuri calumea

| Frank51 a răspuns (pentru Adry05):

Si eu sper sa se ia masuri, dar nu intelegi ideea. Sunt cel putin inca o suta de influenceri mai rai si nu patesc nimic.

| Dalmore a răspuns (pentru Frank51):

Care sunt mai răi?

| Adry05 explică (pentru Frank51):

O să le vină și lor rându, acu un an ai fi crezut că ajunge așa ăsta? dacă ajunge informația ălora la cine trebuie sunt luați și ei în vizor. Mobilizarea la cazul ăsta, acu să vedem și rezultatu final, chiar îmi dă puțină speranță că putem ajunge să avem și noi o țară cât de cât civilizată.

| Frank51 a răspuns (pentru Dalmore):

Like, toti? Sunt foarte putini numarati pe degete care au content ok, restul fac orice pentru statutul de vedeta. Zaiafet, atentie cad mere, fizica cu cristian presura si inca cativa au content de calitate.

Tot nu prindeti ideea, omul a facut o greseala imensa si incearca sa si-o asume. Ala din america a gasit un cadavru prin padure, ilie fura bani de la copii, exista mult mai multe probleme decat gluma proasta a lui colo, si da, eu inteleg perfect mentalitatea lui si de asta nu il condamn, isi asuma, plateste, si aia e, invatatura de minte.

| Frank51 a răspuns (pentru Adry05):

Asta nu este vreun psihopat, este doar incult prost si a exagerat cu o gluma. Nu exista speranta pentru schimbare, schimbarea incepe din casele oamenilor! Daca toti copii de 14 ani sunt pe laptopuri tablete si telefoane 10 ore pe zi surpriza! Colo nu e singura sursa de influentare, exista zeci sute de alte chestii mult mai grave. And still, you can't get a simple point.

| Dalmore a răspuns (pentru Frank51):

Amuzant că până acum numai bărbați am văzut să minimalizeze problema asta. O fi fost o greșeală, dar dacă astfel de comportamente nu sunt taxate, mulți copii nu văd unele realități. Am citit la comentarii de mucoși de 14 ani luându-i apărarea și făcând femeile sclave de mi s-a făcut rău. Personajele astea trebuie puse la zid și puse să-și mănânce propriul rahat. Uită-te la el, a zis în clipul cu iertarea că o iubește pe iubita lui pentru că-i face mâncare, curățenie și îi editează videoclipurile laughing, come on, e clar de unde i se trag ideile astea. Noi prindem ideea, problema asta mereu o să existe, dar puțin discurs pe marginea ei și pus rău-făcătorul la zid poate deschide ochii unora. Multe nu o să sufere el, aseară își poza potaia și zicea că se simte super laughing. Dar având în vedere cu câtă ură vorbea în video-ul ăla, eu îl suspectez de ceva mai grav. Totuși, nu mi-ai zis alți vloggeri care instigă la lucrul ăsta. Un viol e mai nimic pe lângă un cadavru într-o pădure? Și niște bani care se pot recupera sau înlocui? Traumele pe care le lasă un viol nu se compară cu prostiile astea. Dacă-i înțelegi mentalitatea, e grav și sper să nu-mi mai răspunzi. ''Vreau s-o violez pe una'', e o glumă doar în mintea unui om bolnav.

| Frank51 a răspuns (pentru Dalmore):

Mda, chiar nu ii înțelegeți contentul. Omul asta face caterincă de ani de zile și cei care îl știau au reacționat mai chill. Tu chiar il crezi în stare? Eu nu. Repet, contează copilul din spatele ecranului cum filtrează informatia, un copil normal la cap va trata situația asta ca pe o gluma si nu va dobândi competențe de violator. Ceilalți psihopați deja au probleme grave la cap și indiferent de contentul pe care il vor digera vor rămâne la fel.

| OldSoul a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa-si asume si sa dispara direct de pe Youtube.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mi-e scârbă de el de când am aflat de existența lui, de acum câteva luni. Nu e prima mizerie pe care a zis-o. Stream-urile lui sunt pure cancer în general. Acum a exagerat doar puțin mai mult decât de obicei laughing.

| Adry05 explică (pentru supadeceapa):

Da, am văzut că a avut și ceva live în care conversa cu-n băiat de 12 ani și îl întreba pe live în fața tuturor dacă el se masturbează și când copilu s-a rușinat și a zis că nu fac asta a început să zică că hai că sigur o faci la duș, la nu știu ce. frateee, omu ăsta e bolnav de-a dreptu

| supadeceapa a răspuns (pentru Adry05):

E un jeg plimbător. Ai văzut cum povestea că făcea sex cu una și ''i se bășea peesda''? laughing Omul e primitiv, vorbește de parcă a fost crescut de-un șobolan la margine de tomberon și nu prea a avut contact cu oamenii.

| Nemessys a răspuns (pentru supadeceapa):

Eu is curios cum dracu a rezistat iubita lui atata timp cu el laughing

| supadeceapa a răspuns (pentru Nemessys):

Nici eu nu înțeleg ce-i în neregulă cu tipa aia, văzusem și o farsă nasoală pe care i-o făcuse pe TikTok sau nu mai știu unde, de am rămas straight face

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mi-ai amintit că anunțase că vine la 23 cu video în care își cere scuze =))
https://www.youtube.com/watch?v=UCZSrvJBfdM
Faptul că are 33K like-uri mă neliniștește teribil.

| Adry05 explică (pentru supadeceapa):

Am văzut clipul lui Sucre, caterincă faină ca întotdeauna, păcat că așa scurt.
Nu am văzut că nu-l urmăresc. auzisem așa în treacăt de el și acum am aflat de pe Facebook de scandal. cred că am mai intrat odată pe un video cu storytime că mi-a apărut la recomandate da limbaju ăla și modu retar.dat de a povesti m-a făcut să ies imediat
cu fata aia nici eu nu știu ce e laughing ba chiar am văzut că-l apără de „oamenii răi care nu-l înțeleg și nu știu că el e un sensibil și-un romantic" laughing)))
iar video ăla de scuze e mai penibil decât „glumele" alea, ceva mai fals n-am mai văzut de la story-u cu scuze al pestriței când s-a retras și ea din asocierea cu plus bio

| supadeceapa a răspuns (pentru Adry05):

Eu nici n-am răbdare să mă uit la video, e doar un ''blablabla, nu vreau să ajung șomer, blablabla''.
Cu fata aia e doar împreuna de 5 ani și toată lumea se întreabă cum naiba a rezistat cu el atâta laughing.

Dacă vrei să vezi mizeria, deși nu prea recomand
https://zoso.ro/niste-continut-calitate-vlogger-civilizat/

| Nemessys a răspuns (pentru supadeceapa):

Mi-ai ruinat seara. laughing)))) Cine dracu m-a pus sa intru pe site-ul ala si sa ascult... Mai bine imi trimiteai un virus.

| supadeceapa a răspuns (pentru Nemessys):

Sorry laughing))) eu am avertizat.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Foarte vechi, din 2019 laughing. Au trecut ani și ani din 2019 până în 2020. Celceștietot mereu mi s-a părut un dubios, nu mă mir că un astfel de comentariu vine din partea lui. Ăștia creștinopați sunt cei mai sexiști, misogini, bolnavi.

| Nemessys a răspuns (pentru supadeceapa):

Credeam ca numai eu am părerea asta despre el. Nepotul lui Anastasia.

| supadeceapa a răspuns (pentru Nemessys):

Get this man a chair! But make it electric love struck

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Toată ziua fluturați cărticica de povești cu zeul imaginar, dar când e vorba de oameni reali și probleme reale, sunteți indiferenți sau mai rău, minimizați gravitatea unor mizerii pentru că auzi tu, e ''vechi'' video-ul și asta e foooarte relevant. N-ai cum să fii ''misogin, sexist, narcisist schizofrenic'' și ''sănătos mintal'' în același timp. Trebuie să alegi: 1 sau 2 laughing.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

:)) rekt după rekt după rekt
https://www.youtube.com/watch?v=TC7bjFnmERU

| Nemessys a răspuns:

Ca a dat-o rau in bara. Dar asta se intampla cand sursa lui de venit este Youtube-ul si depinde in totalitate de el. Inloc sa se focuseze pe,, cum as putea oferi mai multa valoare urmaritorilor mei", este focusat pe,, cum as putea sa obtin cat mai multe vizualizari. Daca ofera valoare stie ca nu o sa aiba multe vizionari, asa ca scade si venitul. Insa daca se focuseaza pe facut vizualiari, si stim cu totii cum se fac pe Youtube-ul romanesc, e clar ca o sa ofere non-valoare si asa s-a ajuns la ce ai vazut in acel video in care vorbeste despre... stii tu ce.

In rest, nu stiu si nici nu imi pasa ce o sa se intample cu el dupa, dar sper ca macar sa se invete minte.

| Adry05 explică (pentru Nemessys):

Totuși chiar atât să nu-l ducă capu cât să realizeze că nu câștigi decât hate spunând asemenea prostii? m-a uimit și procentul destul d mare de oameni care-i iau apărarea...

| Nemessys a răspuns (pentru Adry05):

Atat timp cat exista cerere exista si oferta.

| 1231242 a răspuns (pentru Nemessys):

Chiar acum am văzut la TV, un idiot care aleargă după bani, și-a înjurat abonații, m-am uitat așa în trecere pe canal, câteva video-uri sunt decente.

Oricum abonații lui nu depășesc mai mult de 15 ani majortiatealaughing

| Nemessys a răspuns (pentru 1231242):

Sunt si de 17 si de 18, stai calm. Insa sunt niste loseri care-si pierd timpul aiurea inloc sa-l investeasca.

Cum el are... cred ca 27 sau undeva pe acolo si inca mai are asemenea comportament, iti dai seama ca mai sunt si altii de varsta lui care sunt fix la fel si se uita la el.

Saptamana trecuta am vazut un video care avea o mica parte dintr-un live de al lui in care efectiv S-A SPERIAT CA I-A INTRAT O BROASCA IN CASA. A chemat si alti 3 prieteni de-ai lui sa-l ajute cu broasca... care si aia erau numai,, AAAAAAAAAAAA". Poftim barbati de 20+ in anul 2020 vs o broasca de maxim 3 cm. Ei cred ca au fost amuzanti, dar mai mult s-au facut de ****.

https://www.youtube.com/watch?v=TjQPTNu3qho

La minutul 3:30 isi suna iubita si ii cere ajutor. Zi-mi sincer, cum te-ai simtit tu, ca femeie, sa te sune barbatul si sa-ti spuna asemenea chestii.
Minutul 10. Cei 4 mushetari.
Dar la 12:25 e the best =)))))))

Daca la o broasca faci asa, ma intreb ce ar fi facut daca era un sarpe. Chema armata.

| aXy99 a răspuns (pentru Adry05):

"Totuși chiar atât să nu-l ducă capu cât să realizeze că nu câștigi decât hate spunând asemenea prostii?"
Pana acum cateva zile, timp de un an, nu s-a luat nimeni de el, nu i-a facut nimeni hate, nu si-a reziliat contractul nicio firma care il sponsoriza, nu a facut cercetari niciun organ. Nu stiu ce sa zic.

| Adry05 explică (pentru aXy99):

Mai devreme sau mai târziu doar hate și probleme a obținut prin chestia asta. deci valabil ce am zis. ce contează că s-a întâmplat atunci sau acum? ce a zis tot la fel de grav e și singura problemă pe care o văd e că au apucat să vadă și mai mulți copii asemenea mizerie

| PainTech a răspuns:

E minunat ca il promovezi.

| Adry05 explică (pentru PainTech):

Asta ți se pare promovare? rolling on the floor) cazu a apărut și la știri wtf, și ăia îl promovează? și dacă promovez foarte bine, trebuie să fii de-a dreptu idiot să zici „hăhă ce tare e ăsta" și să te apuci să-l urmărești după ce a zis așa ceva, nu e ca și cum am făcut pe cineva care-l considera idiot să-l considere fain ca să zici că i-am făcut reclamă pozitivă și determinat pe cineva să-l urmărească. laughing)

| PainTech a răspuns (pentru Adry05):

Nu exista publicitate negativa.
E pur si simplu succesul scandalului, care prinde extrem de bine la noi. Deschide TV-ul pe Acces Direct si o sa vezi cum am dreptate. "Intelectualii" se duc unde e scandal.

Daca te uiti la grafice canalul sau a inceput sa faca mai multe vizualizari si abonati decat inainte de discutii :
https://www.statsheep.com/UCEbFovLGTKoTxDisxBI4EtA

Cel mai bun mod de a gestiona cretinismul e in liniste, fara sa atragi mai multi cretini.

Partea nasoala e ca se chiar gasesc acei idioti, si nu sunt putini. Asta e ideea.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu prea il urmaresc sincer sa fiu pare ca tipul ala e doar un incult.Nu prea am dat importanta la ce spunea rareori cand mai intram de curiozitate cand imi mai aparea la recomandate ceva de la el.
Sincer e mult de la a spune si a face in cazul lui, mie mi se parea ca spunea alea mai mult la caterinca dar in nici un caz ce spunea el nu era de vorbit mai ales ca peste 50% din cei care se uita la el sunt copii de nici 13 ani.
Sincer nici inainte de asta nu mi se parea ca el ar fi un bun exemplu pentru cineva, mai ales de cand cu scandalul ala cu Calinacho de prin 2017, unii poate stiu despre ce vorbesc asa ca nu i-am dat prea mare importanta.
Daca a gresit, categoric ca nu se spun astfel de lucruri cand majorittatea publicului tau e format din copii, unii poate il vad ca pe un zeu, ca pe un frate mai mare si iau de bun tot ce zice.Cand ai o comunitate asa mare ar trebui sa ai grija la ce spui sa nu instigi la ura.
Bine acum nu e el tata sau mama lor sa ii educe,poti sa faci divertisment dar sa fie de bun gust, consider ca Youtube-ul e o platforma unde toti ar trebui sa fie bine primiti atata timp cat exista limite si exista bun simt, ca faci gaming, vloguri, topuri.
Acum multi parinti au vazut la stiri ce a postat asta si cel mai probabil o sa fie mai atenti la copii lor si la ce idioti se uita de pe Youtube.
Poate Colo va invata ceva din asta, nu stiu dar macar altii sa invete din greseala lui.

| Adry05 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Ok, mergem pe varianta ta, caterincă, caterincă, și hai să zicem că nu ajunge niciun copil să violeze din cauza a ce a zis el (Deși la ce handicapați îi iau apărarea pe Facebook, te-ai gândi de 2 ori). ți se pare normal ca la un moment dat un grup din ăsta de puștani să strige după o fată pe stradă exact cuvintele ăstuia? pentru că așa a auzit el pe Youtube și hăhă ce amuzantă caterincă? asta e socitatea pe care vi-o doriți? un grup de maimuțoi care să strige după fete pe stradă „ce bună de viol ești" că așa au văzut la unu și mai prost decât ei pe Youtube? să nu mai zic că -mi imaginez foarte ușor măcar un mic procent de demenți care poate nu violează, dar le rămâne porcăria asta ca o fantezie în minte și poat se duce la gagică-sa și-i propune așa ceva. Nu e normal să promovezi așa ceva la publicul larg și punct. nu există caterincă sau glumă în așa ceva, trebuie să ai 3 neuroni să râzi la asemenea mizerii, sincer.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru Adry05):

In nici un caz nu incurajez ce a facut el dar nu mi se pare ca ar merita puscarie doar fiindca e un incult si a zis idiotenii nu inseamna ca el e un pedo sau asa...
Poate cine stie, o sa se mai intrebe pe sine de ce a facut bine si ce nu ca sa se indrepte, desi am mai mari banuieli ca nu o sa invete nimic din asta si peste vreo 3 ani se va comporta ca si cum nimic nu s-a intamplat.Important e sa invete altii, in special copii care l-au admirat si care inca il admira ceva din asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Deja se comportă ca şi cum nimic nu s-ar fi întâmplat. rolling on the floor
Are programat un live pe YouTube mâine la ora 21:00 intitulat "Revenim cu forţe proaspete".Vomit.Pe Instagram şi alte reţele nici nu am cont ca să văd ce mai postează, dar deja am văzut prin video-urile altora.
Până în momentul de faţă au făcut atâţia video-uri despre el şi nu pare să-l fi mişcat nimic.
I-ar prinde bine câteva luni la răcoare.

| Adry05 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Tocmai de aia zic cum a zis și utilizatorul de mai jos că o astfel de experiență l-ar trezi mai bine la realitate. omu nu consideră nici acu că a făcut ceva rău, cere scuze de fațadă că a văzut că începe să piardă bani. În plus, e bine și pentru el și pentru alții să vadă că nu poți să zici chiar orice vrei în mediu public fără să existe consecințe. Da, libertate de exprimare, dar hai să nu promovăm gândire de maimuță de genul am dreptu să mă culc cu orice văd fie că cealaltă persoană e sau nu de acord. Păi gândește-te ce ar însemna să scape fără nicio consecință, o să înceapă oricine să zică orice fără nicio rușine sau gând de ce ar putea însemna acele cuvinte. Când mă uit la specimene ca ăla și alții realizez că o societate n-o ții în democrație dacă vrei să fie ceva de capu ei

| Dalmore a răspuns:

S-a supărat Annastassia și m-a blocat crying(((
Mă duc să plâng.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omu' e un meltean, eu nu sunt surprins de loc.
Știi care-i faza, că el în meltenismul lui nu-și dă seamă că e urmărit de copii, și nu mă refer la cei de 14-15+ care înțeleg că nu-i ok așa ceva și dacă nu înțeleg la vârsta asta nici la 40 n-o să înțeleagă, dar, sunt ăia mai mici, sub 12-13 care ar putea să înțeleagă că-i ok așa ceva, și nu neapărat să violeze dar ar putea să ajungă să aibă un anumit comportament cu fetițele de la scoală.
Nu-i ok când ești urmărit de sute de mii de copii să vorbești așa de spontan și natural de un lucru ca ăsta pentru că unii din ei, mai melteni cu gena sau fără educație o să te ia în serios, ș-așa există băieței de 11-12 care au anumite comportamente și cu siguranță aceștia dacă se uită la cineva pe internet se uită la colo. Tot ceea ce s-a creat după este dovada că nu suntem un popor de melteni cum ar vrea unii să credem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nu face omul când e disperat după bani şi nici nu ştie prea multe aşa în general? Se vede după cum vorbeşte că n-a citit o carte în viaţa lui.Ce pretenţii ai putea avea de la maimuţoi de genul? Sper doar să se facă ceva în privinţa lui.Ar merita printre altele să i se mai şteargă canalul şi toate conturile de pe site-urile de socializare şi să nu mai aibă acces la ele o bună perioadă de timp, până mai creşte şi micuţul de el.
Dacă nu zicea nimeni nimic despre clipul ăla, cine ştie ce mai făcea/scotea pe gură în viitor.Nici nu vreau să-mi imaginez.

| Adry05 explică (pentru anonim_4396):

Așa e. dar eu aș zice să fie dus până la nivelu de a nu mai avea voie să aibă canal de Youtube, sau să-i fie bine monitorizată activitatea. are totuși 28 de ani, de câți ani are nevoie ca să realizeze că asemenea aberații nu-s ok? 50? Dacă ești așa dezaxat, așa vei fi mereu, nu are 15 ani să zici că vârsta când nu gândește, 28 e deja înaintat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Eh,iniţial aşa aş fi zis şi eu,dar mi-am spus că sunt totuşi prea exagerată. (poate şi din cauză că oricum nu prea cred că s-ar lua chiar astfel de măsuri). Monitorizarea mi s-ar părea o idee bună,dar şi asta după o perioadă mai luuungă de timp în care să nu aibă acces la nicio platformă Social Media.Şi da,are într-adevăr o vârstă,nu mai e un puţoi călărit de hormoni,dar poate totuşi mai există o şansă să se schimbe acum că s-a spart buba şi este atacat din toate părţile. Dacă se apucă să analizeze şi el ceea ce au spus şi probabil încă vor mai spune în continuare ceilalţi despre el,poate începe să realizeze încet-încet ce a făcut pentru că deocamdată se vede că nu conştientizează cât de grave sunt chestiile pe care le-a scos pe gură. Numai dacă te uiţi la video-ul absolut,dar absolut penibil în care îşi cere scuze (care apropo,mai e şi monetizat),îţi poţi da seama.Şi schimbarea asta nu vine aşa peste noapte,e nevoie de timp,de mai mult timp, aici depinde şi de el. Oricum, atunci când vezi că sunt atâţia împotriva ta şi că se îndepărtează toţi de tine, iar toată viaţa ta se duce de râpă, mi se pare imposibil să rămâi la fel de ignorant şi să nu începi şi tu să îţi pui anumite întrebări ca să realizezi ce ai făcut.

| Adry05 explică (pentru anonim_4396):

Am văzut că a spus pe story referitor și la scuzele alea și tot ceva de genu „ce mai faceți? eu mi-am cerut scuze și acu mă bag la un cs" wtfff. nu o să se schimbe niciodată, o să schimbe eventual nivelul de expunere, același idiot cu o gândire bolnavă rămâne

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Mda,acum am văzut în video-ul cuiva printre altele că a postat ceva pe Instagram în care îşi promova ţoalele.....doamne fereşte...mi s-a făcut şi mai scârbă acum de el şi mi-e şi ruşine de mine că am fost atât de indulgentă mai sus, mi-am găsit şi eu momentul ce să zic.Omul ăsta are probleme grave, nu e numai bătut în cap.I-ar prinde bine şi câteva luni măcar la mititica, chiar sper să nu scape aşa uşor doar cu un rahat de amendă. Canalul şi conturile tot sper să dispară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că se reacționează emoțional și se creează drama din niste "nimicuri".
Trebuia să știe tipul când e atât de popular, sa se ferească sa zică unele lucruri 'misogine' pentru că îi s-ar mai toate femeile în cap, oricum ceea ce voia el sa zică e că nu e normal.pentru puștoaice sa se îmbrace așa.
Pentru că asta vrea internetul, fazele și tiparele care le vad la multi vloggeri mă scarbesc instant, mai ales feministele.inraite reacționează și creează drama doar pentru a câștiga simtatia celorlalți. Și al înjosi pe Colo, Singurii care au răspuns rațional la el și după părerea mea sunt cu capul pe umeri, cu bun simt sunt Andy Popescu, Montana și Elena Stroe.
In rest doar distruși ce fac scandal pentru puțină atenție și simpatie.

| EntertainYou a răspuns (pentru anonim_4396):

"asta vrea Internetul" nu e o scuza.
Tipul era ilegal de prost, literalmente.
Si ce cred eu ca ar trebui luati si altii in vizor. Sunt destui tepari sau dobitoci care livreaza doar nutret pentru prosti. Deja e alt nivel cand o mai ard si abuziv in limbaj si comportament doar pentru ca de ce nu. Nu e doar despre continut, este si despre contextul in care ai un anumit limbaj sau comportament.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EntertainYou):

Păi nici că e ascultat de mii de copii nu e o scuza, că nu-i transforma in violatori peste noapte doar pentru că l-au auzit pe Colo pe internet.
Literalmente și tu ai făcut un abuz, pentru că l-ai înjurat fără cunoștință de cauză, ai generalizat cu *doar nutret pentru prosti*, imaginează ți sa ai un canal cu 1m de abonați și să ai limbajul tau, poate unii care se uita la clipurile tale se simt jigniți ii supără ceva la conținutul tau, și imediat ții se închine canalul(poate mai ai și probleme cu politia) că unii nu au ceva mai bun de făcut decât să-i dărâme pe alții pentru că nu le convine lor. Unul nu e de ajuns dar când se strânge haita. Se poate "rezolva ceva"Nici mie nu-mi plac anumite personaje, dar asta nu înseamnă că trebuie să mă și uit la el/ea, daca nu-l suporți atât de mult pe omul ăla pur și simplu nu mai vorbi despre el, simplu. Că altfel ii faci doar reclama indiferent că e negativa. Tot aia e, că îl aperi sau iți bati joc de el tot aia e.

| EntertainYou a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu conteaza cum influenteaza. Conteaza ca n-ar trebui sa existe.
Democratie nu inseamna ca ignoranta lui e la fel de buna ca valorile societatii in general.

| Jus7t a răspuns:

Din câte am înțeles majoritatea celor care îl urmăresc au cam pe acolo, 14 15 ani, nu știu sigur că nu m-a interesat așa mult dar am văzut clipul ăla de a fost șters pe alt canal și omul ăla e inconștient.
Adică nu vorbești în pana mea cu niște prieteni la tine acasă la un pahar de bere, vorbești cu niște copii care poate chiar cred că e ok așa, că ăia dacă îl urmăresc mă gândesc că văd ceva interesant la el.
Nu știu ce o să pățească dar nu cred că mare lucru.

| Jus7t a răspuns:

Cică respectă toate femeile dar ziceau ăia prin comentarii că el a zis că pe prietena lui o respectă că face de mâncare, spală, etc rolling on the floor)))))))

| RAY a răspuns (pentru Jus7t):

Lucruri rare in ziua de azi

| Jus7t a răspuns (pentru RAY):

Care lucruri sunt rare? Nu am înțeles la ce te referi.

| RAY a răspuns (pentru Jus7t):

Ca iubita lui face mancare, spala haine

| Jus7t a răspuns (pentru RAY):

Înțeleg.

Ai dreptate când spui că alea merg în România, nu ești primul care zice asta.
Dacă faci piese de scandal și smardoială ai mai mult succes decât unul care scoate piese cu mesaje inteligente.
Doar dacă te uiți în trending borăști și vrei să pleci din țară laughing

| RAY a răspuns (pentru Jus7t):

Cat despre fete le plac baieti rai

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Ray scuze că îți zic dar îți iei iubită nu menajeră, sarcinile astea se împart la doi într-un cuplu.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Intr un cuplu de oameni normali, faza e ca aia doi nu sunt

| Crescent a răspuns:

E ciudat ca pana acum nu a zis nimic despre el, iar cand a sarit unul i s-a alaturat o intreaga echipa in spate. Mi se pare ca seamana cumva cu Vulpita intr-un fel. Adica, spui ca nu iti place, dar tot te uiti de curiozitate. Eu nu l-am placut pe tipul asta niciodata.

| Adry05 explică (pentru Crescent):

Pur și simplu acu s-a întâmplat să ajungă în atenția cuiva care a luat și inițiativă. foarte bine, decât deloc. dacă nu se lua inițiativă, gunoiu ăsta continua să facă asemnea conținut fără „să-i pară rău" vreodată. Cum a mai zis cineva, pur și simplu s-au uitat la el numa oameni de același nivel care nu s-au sesizat sau dacă i s-a părut vreun pic deplasat s-a luat după celălalte maimuțe că „hăhă e caterincă". Eu nu-s de acord ce zic unii că dacă are 800.000 de abonați automat atâtția oameni se uită la el, și eu sunt abonată la canale de care nici n-am habar până mă trezesc să mai fac curățenie să șterg din ele. abonații cu adevărat activi sunt vizualizările, like-urile poate dslike-urile și comentariile

| whatisthis19 a răspuns:

De cand am auzit de aceasta persoana eu nu o suport.

| lorix a răspuns:

Https://youtu.be/STMD8qDOUis
"Capra lui".
In video tipu' vorbeste despre cum ii plac alea cu "ga0zu mare" de fata cu gagica-sa iar in altul le arata abonatilor ce chiloti ii cumpara ei de 8 Martie si ca daca face 100k likes o pune sa se pozeze in ei pe Instagram.
Va dati seama, asa "barbat" sa tot ai.
Dar nu ii plang de mila.
De obicei astea de stau cu astfel de cretini o fac pentru bani si notorietate.
Acelasi caracter.

| Celcestietot a răspuns (pentru lorix):

De ce m-ai evaluat cu eronat?

| Ivory11 a răspuns:

Imi poate explica si mie cineva ce s-a intamplat?

| Adry05 explică (pentru Ivory11):

E plin Youtube de video-uri pe subiectu ăsta, doar scrie scandal colo