| Emeraude a întrebat:

Ce tara de pe mapamond va doriti foarte mult sa o vizitati si ce va atrage la ea sau ce tara (vizitata) v-a impresionat si prin ce? Tara care pe mine m-a impresionat cel mai mult este Germania, mai exact dupa ce am vizitat in iarna un oras, Munchen. Mi-a placut foarte mult arhitectura orasului. Mai e si Berlinul, oras superb cu Brandenburgul sau... mi-as dori f. mult sa vizitez Japonia sau Coreea.Am citit multe carti despre cultura asiatica, in general, traditiile oamenilor, modul lor de a se face placuti,"ospitalitatea" care nu-i de fapt ospitalitatelaughing. Anw, sper sa-mi realizez visul intr-o zi, pana atunci vreau sa va vad pe voi. =]]

Răspuns Câştigător
| Giuly_3112 a răspuns:

Thailanda pentru masaj si gandaci copti!

7 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

SUA - florida (miami)!
ce ma atrage....plaja,palmierii si celebritatea orasului miami!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa vad Egiptul, sunt innebunita dupa piramide. happy

| Viuvi a răspuns:

India - sunt pasionata de cultura lor
Egiptul - sunt pasionata de cultura lor
Israel - ierusalim - tara sfanta tongue

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mi-ar place sa vizitez Parisul si Atena...
Pana acum cel mai mult m-a impresionat Istambulul, turul stramtorii Bosfor si Moscheea Albastra.

| Ana a răspuns:

Germania as vrea sa o vizitez, si sper sa reusesc happy

| Deea_1936 a răspuns:

Cel mai mult as vrea sa vizitez egiptul pentru ca tot ce are legatura cu aceasta tara ma fascineaza, india etc.

| Giuly_3112 a răspuns:

Eu ador Cultura Japoneza :X:X:X am si acolo mi-a placut foarte mult palatele, casile MANCAREA etc si thailanda face un masaj de nota 10 :X