| iuli a întrebat:

Merg in august la Londra si nu prea stiu ce sa vizitez. Dati-mi niste sugestii, va rog. In special cei care au vizitat acest oras. Ce v-a impresionat in mod special?

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Palatul Buckingham (se poate vizita si inauntru, in august ca regina pleaca in vacanta cica happy ) merita de vizitat, de mers si de vazut tot la palat schimbul garzii (e o ceremonie de amploare)
Palatul Parlamentului si Turnul cu Big Ben
Tower Bridge
St Paul's Cathedral
Westminster Abbey
Muzeul Albert si Victoria
- o plimbare pe tamisa
Astea cred ca sunt cele mai importante obiective. Eu am fost prin 2003 sau 2004 parca.
Am ramas cu cea mai placuta impresie despre Marea Britanie (tara mea favorita din Europa)

1 răspuns:
| TrustMe a răspuns:

Iiiiii. si eu merg in august in londra. 12 august parca. asa. pai. de vizitat cam cele mai mai sus. as adauga "LONDON EYE" smug. si sa te si dai in el laughing. tu pe ce data mergi. poate ne intalnim.