| deeaty a întrebat:

Ce va doriti anul acesta sa primiti de Craciun? big grin

Răspuns Câştigător
| Johanna014 a răspuns:

Sanatate, pe EL, muuulte carti si, nu in ultimul rand, dulciuri. :-D

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O carte scrisă de Stephen King (fac colecţie)
Dar n-o s-o primesc k be happy.

| mgtow a răspuns:

Sa am siguranta ca voi putea munci pentru o firma austriaca, pana acum totul e bine.

| Glumet a răspuns:

Bani. happy

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai mult imi doresc un LG G2 sau un LG G3 love struck

| SweetMinion a răspuns:

Un monatas as vrea

Răspuns utilizator avertizat
| Sociopat a răspuns:

Vreau doar sanatate si bucurie caci este nasterea Domnului nostru Iisus Hristos...O motocicleta, un cutit de vanatoare, un sistem nou audio, niste casti noi, niste bocanci, un palton de piele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Soarta şi destinul sad

| Deaad a răspuns:

O sa imi iau singur o chitara si un card de memorie.Pentru ca ma chinui cu un card de 4 gb si am zis sa imi iau unul de 16. Iar chitara, pentru ca imi doresc de multa vreme.Dar nu mi-o face nimeni cadou.Mi le cumpar singur, cu banii mei.La dracu cu cadourile...