| R0R0 a întrebat:

Ce va relaxeaza cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Sa ascult muzica la maxim in timp ce fac ceva in photoshop. Asta e pe locul 2.

Pe locul 1 este somnul.winking

78 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Desenatul şi statul cu animalele.

| RAY a răspuns:

Muzica,plimbarea in aer liber, cititul, conversatile cu cineva, invatatul de ceva nou care imi place, sa vad un doc /film

| Drimmero a răspuns:

Un meci de fotbal, asta este relaxarea maxima pentru mine! Dar sa vad un meci in care echipa mea castiga, nu una in care pierde!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Altceva in afar de fotbal? laughing

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Cu pisicile! laughing

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Filme, documentare interactive, conversatii, muzica!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Asa mai merge! laughing

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

A pierdut Arsenalul meciul de duminica, e incredibil cum isi baga Lucica coada si Arsenal iar coboara in clasament dupa ce pierde un meci in care credeam ca o sa castige!

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Da...recunosc...Da

| Doub a răspuns:

Să sparg chestii.

| Florentina9210 a răspuns:

Calatoriile. Sunt cea mai fericita fata din lume!

| R0R0 explică (pentru Florentina9210):

Pe unde ai vrea sa calatoresti?

| R0R0 explică (pentru Idkidk):

laughing)

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Muzica, desenatul, sa stau degeaba. Sa vorbesc cu prietenii. Sau atunci cand stau in Biserica si nu ma gandesc la absolut nimic. Parca imi las grijile la intrare.
U?

| R0R0 explică (pentru Doub):

Chestii precum?

| Florentina9210 a răspuns (pentru R0R0):

Prin zone montane! Sa cunosc lume noua. Sa invat noi obiceiuri.

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Sa citesc.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Plimbarile imi plac si mie, imi baga un entuziasm si o adrenalina in suflet, de nedescris!

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Iti place sa mergi la Biserica? Foarte frumos!

| Doub a răspuns (pentru R0R0):

Orice lipsit de valoare. Băi, e aşa relaxant, aahhhh.

| R0R0 explică (pentru Florentina9210):

Ce frumos!

| R0R0 explică (pentru Doub):

Banuiesc! laughing

| Doub a răspuns (pentru R0R0):

Bine, asta cu spartul e relaxant doar în cazul în care eşti plin de nervi şi nu ai cu cine să te cerţi.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Cunosc sentimentul. Cu prina ocazie trebuie sa mergem sa exploram frumusetile naturii!

| R0R0 explică (pentru Doub):

Stiu.
Atunci cand e cineva langa tine arunci cu chestiile alea dupa el rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Bwuahahahaha!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Cine e Lucica?

| R0R0 explică (pentru RAY):

Interesant.

| Doub a răspuns (pentru R0R0):

Şi dacă ai noroc, mai şi nimereşti.
Ups.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Este diavolul, din 2004 n-a mai castigat Arsenalul un campionat, asta ''datorita'' lui, si-a bagat coada in echipa, in fiecare an Arsenal sufera de accidentari, iar cand este aproape de acest trofeu, o da in bara si la propriu si la figurat, dar, cu toate acestea, d-aia este frumos acest club!