| anonim_4396 a întrebat:

Ceva idei sa imi fac o poza la profil Facebook? Doar eu singur sa imi fac poza, dacă vreau sa imi fac poza undeva nu găsesc pe nimeni sa imi facă o poza, n-am idee ce poza sa imi fac ca nu imi place nicio poza cu mine cum ies

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Pune-l pe self-timer cand esti singur.
Inspira-te de la alte profile daca nu ai imaginatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foloseste o poza "de buletin" gen cand ai trebuit sa faci poza pentru ceva acte.
Insa eu tot nu vad rostul la Facebook asta, daca oricum n-ai prieteni de ce o mai faci?
Eu mai foloseam Fb, ca site de chat anonim pe net. Deci logic nu aveam poza/nume real.

| darrio2007 a răspuns:

Si daca iti face altul poza vei iesi mai bine?

| Nimeni10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Încerc sa ma schimb ca altfel ma voi îmbolnăvi de tot laughing
Singurătatea te omoare încet dar sigur, m-am saturat sa stau de unul singur

| Andreeush a răspuns:

Pune pe cineva să îți facă o poză, nu durează decât câteva secunde.