| realitatea.net a întrebat:

Cine a fost preferatul tau la finala "Romanii au talent"? Scrie raspunsul aici: http://www.realitatea.net/......tarii.html si poti castiga un iPad pe zi!

Răspuns Câştigător
| ralucutsa_9367 a răspuns:

Tutu adrian:X:X

776 răspunsuri:
| crisu2012 a răspuns:

Adrian Tutu!

| AcrossTheSky a răspuns:

Narcis iustin ianausmug

| WeLoveIceCream a răspuns:

Mai multibig grin.si Cosmin Agache, Adrian Tutu si Narcis Iustin Ianau.

Răspuns utilizator avertizat
| qMisaki a răspuns:

Sau creat acum o larga masa de critici la adresa castigatorului pentru ca, intr-adevar Adrian a avut o concurenta serioasa in finala, dar asta nu inseamna ca acest pusti nu are talent, lirica este destul de buna pentru un pusti de 18 ani si tinand cont ca nu are parte de niciun suport muzical este un lucru mare, asta nu inseamna ca a fost cel mai bun sau cel mai talentat. Mi-a placut ca a avut si un sound pe masura, chiar se potriveste, mesajul a fost puternic, clar si cu o priza fenomenala la public. Nu multi artisti canta despre parinti, si chiar a facut-o bine, tocmai de asta au votat romanii. Sunt un vechi ascultator de hip-hop si repet: lirica a fost foarte buna pentru un incepator si ma bucur pentru el ca a reusit sa fie mai tehnic in finala. Si, ca tot am spus ca POATE nu e cel mai talentat, vreau sa fiu si fair-play si sa ne intrebam daca timpul de votare era cu 30 de minute mai mult? Nu stiu daca mai era el, poate (cred) era Narcis. Parerea mea e ca o stea trebuie sa se nasca acum, acea stea e Adrian si dupa mine merita sa fie talentul anonim al momentului. Va avea de acum o cariera in fata, e mai hotarit ca niciodata si noi ascultatorii de hip-hop il asteptam pentru ca poate, vrea sa demonstreze romanilor ca poate fi un star.

| FreakyFred a răspuns:

Adrian Tutu nu are nicio treaba cu "Romanii au talent" ci cu "Romanii traiesc drame". care e talentul lui? uitati-va un pic la comentariile specialistilor si o sa vedeti ca nu e cine stie ce. si ia incercati sa ascultati melodiile lor si ma refer doar la modul in care canta, nu la versuri. mai ganditi-va cand o sa alegeti un alt tanar talent.
dupa parerea mea, rebeca neacsu si cosmin agache sunt extrem de talentati, insa castigatorul ar fi trebuit sa fie, de departe, narcis iustin ianau. ala da talent, oameni buni, nu vrajeala.winking

| minnieee a răspuns:

Valentin Păun, dar din păcate nu a ajuns in finală.
Dintre finalişti preferatul meu a fost Valentin Dinu, dar cred se va mai auzi de el...

| DEBrown a răspuns:

Narcis, logic.

| Bailey a răspuns:

Tutu Adrian :X:X

| EuSiCuMine a răspuns:

1. TuTu Adrian
2. Cosmin Agache
3. Alina si Cristina

| ImHereForYou a răspuns:

Mie inca de la preselectii mi-a pl de Adrian Tutu sh eram sigur ca el va castiga chiar l-am votat in finala de vreo 15 ori
Mie personal mi se pare ca Narcis este un copil dus care e gay si are fata de pampalau(adica asa este)nu l-am suportat niciodata sh am regretat nespus de mult ca a iesit pe locul 2

| Zøєy a răspuns:

Tutu adrian...

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Adrian Tutu
A meritat sa castige
Am inceput sa plang cand i-am auzit povestea.
L-am votat.
Si ma bucur nespus de mult ca a castigat.
Mi-as dor sa il cunosc mai bine.
Cu toate ca sunt mica, tin cu Adrian!

| Skylerx a răspuns:

Medea, mi-a placut sportul ei de la bara si m-a incurajat (de fapt pe toti ne-a incurajat) ca sa-i urmam sportul.

| alisha19 a răspuns:

Narcis Iustin Ianau

| emy a răspuns:

Pe mine vocea lui Narcis m-a impresionat.La 16 ani, sa ai asa o voce...e ceva.Dar si Rebeca(fetita aia de 7 ani, ce a cantat "Ave Maria", parca).

| KidOoNh a răspuns:

Adrian Tutu :X

| MasterOfDisaster a răspuns:

Fiecare concurent are ceva special...nu pot spune ca am un preferat.imi plac totihappy asa dovedeste si ROMANIA ARE TALENT

| cυρcαкє a răspuns:

:X Adrian Tutu :X si chiar el a castigat, merita.

| Mony a răspuns:

Narcis Iustin Ianau

ar fi meritat sa castige

| Lion_9677 a răspuns:

Tutu adrian cel mai tare

| AndraAlexaLove a răspuns:

Narcis Ianau:X:X:X
Canta prea tare!

| Aliiinutzatha a răspuns:

Tutu adrian

| Laurentiuuu a răspuns:

Stefan Florescu

| SophieLoVeKorea a răspuns:

Adrian Tutulove struck

Răspuns utilizator avertizat
| AcidCuSange a răspuns:

Categoric Smiley si Pavel! Adica ei au mers prin toata Romania,la preselectii, in semifinala, in finala+ca daca nu erau ei nu mai exista comedie in emisiune.

| OanaVlad a răspuns:

Adrian Tutu :X

| Kqzu97 a răspuns:

Adrian Tutulove strucklove strucklove struck

| arn64 a răspuns:

Mai multi. Adrian Tutu si Cosmin Agache. Plus DFC, dar trupa Dance Fiction Crew a fost furata. Juriul a votat-o pe Rebecca pentru. ca e copil mic.