| Ro2Soldat a întrebat:

Cine va castiga finala romanii n-au talent? Daca ai ca mine ai funda.

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

Cine va castiga,nu iti putem spune, pentru ca nu stim, pot insa sa iti zic cine as vrea eu sa castige.Nu prea imi pasa daca avem acelasi favorit, insa eu as vrea sa castige Narcis sau Rebeca.Stiu ca batalia este si cu Tutu Adrian,insa nu mi se pare cine stie ce talent.Ok,are talent la compus versuri,sunt foarte frumoase si ajung la inima oricui,are si putina voce,merita sa castige mai mult ca altii,are si o poveste impresionanta,dar pe bune acum,il comparam cu Narcis sau cu Rebeca!? Pana la urma aici se cauta talente, nu povesti impresionante, iar Rebeca si Narcis sunt adevaratele talente.Contratenorii sunt foarte rari, iar sunetele pe care le scoate Rebeca la doar 7 ani sunt MAGNIFICE.Asa ca, eu as vrea sa castige Narcis sau Rebecahappy

21 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

Aaaa acolo scrie 'n-au talent' rolling on the floor Acum am observatlaughing Pai,dupa mine,dintre cei care sunt acum in finala,nu pot sa zic, toti sunt buni in felul lor
@Neah, cum sa spui ca Rebeca nu are voce? Puteai tu la 7 ani sa canti ca ea!? Are o voce de inger,si de unde stii tu ca e rasfatata!?laughing Nu o cunosti,eu nu zic ca e sau nu rasfatata,pentru ca nici eu nu o cunosc,insa nu prea ma intereseaza,la ce voce are, poate sa fie si rasfatata, si urata si cum vrea ea.

| Marynna a răspuns:

@Neah,nu sunt deloc de acord cu tine.Nu zic ca nu ai dreptate in legatura cu canto, nu ma pricep, dar eu ma bazez pe ce aud.Sunete din alea nu prea poate sa scoata oricine...

| Marynna a răspuns:

@Neah,sunt Marynna si nu Maryanna in primul randlaughing
Si in al doilea rand,nu prea imi pasalaughing A castigat Tutu, multi stim ca nu a castigat pentru talentul sau, ci pentru povestea sa.Si nu poti uri o persoana doar pentru ca nu iti place,trebuie ca acea persoana sa iti fi facut ceva, si sincer, nu cred ca Rebeca ti-a facut cevaoh go on.

| Marynna a răspuns:

@Neah,nu mi se pare urata,si pana la urma poate fi,ca pe mine ma intereseaza vocea, nu persoana, ca nu o iau acasalaughing

| Marynna a răspuns:

@Neah,sunt curioasa cum cantai tu la 7 ani,hai sa ne uitam la noi si dupa aceea sa vedem daca ii putem judeca pe altiiwinking
Si pana la urma,fiecare are dreptul la o opinie, tu consideri ca ea canta penibil, eu consider cotrariul.Probleme?

| Marynna a răspuns:

@Neah,de ce? Pentru ca nu sunt de acord cu tine? Pentru ca am o parere diferita? Este o tara libera si fiecare are dreptul la o opinie:p

| Marynna a răspuns:

@Neah,sunt genul ala pe care nu il suporti pentru ca nu vreau sa fiu de acord cu tinelaughing Eu nu am nimic personal cu tine, si dupa cum vezi, nu vreau sa ne certam.Eu raman la parerea mea, tu la a ta.Nimeni nu e obligat sa fie de acord cu altul.

| Neah a răspuns:

Eu una tin cu Narcis dar eu cred ca tu tii cu Tutu...

| Neah a răspuns:

Da nu Rebeca, oamenilor, aia e o rasfatata si o urata, nici macar nu canta fain, dooamne, te rog sa nu fie printre primii 3...

| Neah a răspuns:

@Marynna
Mai, aia la 20 de ani o sa ramana fara voce, eu sunt la scoala de muzica si facem canto abia din clasa a 9-a cand vocea e deja stabilita si alte porcarii, oricum, ar fi bine daca ar avea voce de magar pentru ca ea canta ca o idioata

| Neah a răspuns:

@Maryanna
BWAHAHAHAH, o uram pe Rebeca si nu a fost nici printre primi 3 devil

| Neah a răspuns:

@Marynna
Ii asa o prefacuta Rebeca aia, rade ca o scroafa si ii si urata

| Neah a răspuns:

@Marynna...ce sa faci, unii oameni nu inteleg ca aia canta penibil

| Neah a răspuns:

@Marynna
Pfuai, daca ne-am cunoaste ai fi prin dusmanii mei

| Neah a răspuns:

@Marynna
Nu, dar esti genul ala pe care eu nu-l suport.

| Neah a răspuns:

@Marynna
Da, ok, fiecare cu parerea lui.

| inevitable a răspuns:

1.Narcis Iustin Ianau
2.Adrian Tutu
3.Valentin Dinu
sunt sigura ca unul dintre cei trei, ceilaltzi nu au absolut nici o shansa, eu una vreau ca Adrian Tutu sa castige big grin

| carmen111 a răspuns:

Nu stiulaughing. poate ca la romanyy au talent banuiesc,dar la romanyy n-au talent, sincer, nu stiulaughing

| ZâmβέŤ a răspuns:

Narcis iustin are o voce poate singura din lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac Narcis si cuvintele lu' Tutu.happy:*:*:*

| Smoke_3760 a răspuns:

Sunt de acord cu tine ca NAU TALENT!