| SelenaTpu a întrebat:

Cine a văzut Naruto?
L-am văzut acum ceva timp și la final m-am oprit pentru ca ma așteptăm ca o să fie o prostie.
Pana la urma cum s-a terminat?

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

La final, Naruto il ucide pe Sasuke si Sakura il otraveste pe Naruto punandu-i șoricioaică in cafea.

Ar fi scapat basma curata, daca nu era Hinata, care a vazut totul si o ia la intrebari. Nestiind ce sa faca, Sakura ii da un baltag in cap lui Hinata si se da cu capul de un copac pentru a nu fi gasita de Kakashi si moare pe loc.

Shikamaru este trimis cu oile la Bucuresti si Madara taie copacul care creeaza tsukuyomiul infinit, eliberandu-i pe toti de sub vraja lui Bibi si Tina cu Amadeus si Sabrina.

Povestea se incheie sec, punandu-se accentul pe extorsiunea unui degajament subacvatic.

| 1997onur a răspuns:

Din cauza lui sakura nu mam mai uitat la naruto -_- era nesuferita fata aia ma enerva mult-_- și nu mam mai uitat la naruto

| PringAloe a răspuns:

Eu am vazut Naruto originalul cel format din 220 episoade si Naruto shippued, la boruto inca nu am apucat sa-l vad dar din cate stiu in rolul principal este copilul lui naruto insa mai apare si naruto si alte personaje din shippued, parerea mea este ca ar trebui sa te uiti la el, Naruto originalul cel de 220 e putin mai plictisitor si nu prea mi-a placut, insa shippued a fost misto tare.

| SelenaTpu explică (pentru PringAloe):

Am văzut di shippuden. Dar nu am mai suportat bătălia de la final. Dacă îmi poți face un rezumat și cine câștigă