| anonim_4396 a întrebat:

Cine crede că 5gang este cea mai proastă trupă din istoria istoriilor?

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e chiar cea mai proasta, dar e pentru copiii mici, aia,, cool".,, Ma duc la ATM sa scot un teanc de cash" Da pai astea-s versuri ma? No acum cui ii place sa nu se supere, dar eu sunt de parere ca fac asta doar pentru bani, nu-si dau prea mult interesul, toate piesele sunt la fel, o ajuns totul sa fie boring, si ei sunt disperati ca nu mai au idei. In toate piesele lor e vb de acelasi lucru:,, bani" si versurile nu mai au niciun fler. Nu e nimic atractiv sau inteligent in ele. No asta e doar parerea mea happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te susțin,doar gucci,panarame,engleza, vizualizări, bani, cât de tari se dau, n-au voce...

| RAY a răspuns:

Cei invidiosi desigur

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Invidioși? Ai idee ce proastă trupă e 5gang? Pun titluri în engleză pentru vizualizări, nu au voce, fanii lor n-au nici 5 ani,spre deosebire de O-Zone,care era un bun exemplu. Cântă de parcă ar recita poezii, ne fac țara de râs, versurile sunt fără sens, merg de la un subiect pe altul.Eu,cel puțin, știu să cânt la chitară și la pian, dar ei habar n-au de nimic, sunt așa mândrii.N-ai observat că oamenii încep să le dea diss-uri? De ce? Pentru că e o trupă de tot plânsul, mi-e milă de generația mea de copchii răsfățați

| Celcestietot a răspuns:

Nu spun ca sunt cea mai proasta trupa din nicio istorie, doar ca sunt o trupa fake si numai pe placul celor under 15 si a cocalarilor +15 (varsta fara limita). Eu asa ceva am cunoscut pana acum, foarte posibil sa nu ma insel.

| Plato a răspuns:

Cineva chiar ii consideră trupă? Cineva le consideră mizeria muzică?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Ok,poate că am exagerat eu, dar am spus asta ca să-ți dai seama la ce nivel de disprețuire sunt eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Nici mizerie nu o poți numi, sunt doar niște cocălari

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Nici nu suport să le zic numele, la propriu

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Inteleg ce vrei sa spui. Parerea asta am avut-o eu despre ei cand am vazut ca lumea ii ridica in slavi. Acum nu mai am nimic cu ei, incerc sa fiu indiferent.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Au milioane de vizionari, tu cate ai, stai si pui acelasi intrebari pe TPU cum ca injuri sfatul duh laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Iară vine frustratu de postări, vezi-ți de trupa ta, am și eu părerile mele, ok?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Care trupa, recunoaste ca am dreptate, e un pas in evolutia ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Bă eu n-am treabă și ură gen „să moară 5gang "NU. Ceea ce mă deranjează cel mai tare e că la școală, colegii n-au pic de bun simț.Eu vor cu orice preț să-mi cânte în ureche melodii 5gang

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Te inteleg, e trist, inca un motiv sa nu mergi la scoala esti violat auditiv laughing din ce regiune a romaniei esti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Mă întristează asta deoarece îmi aduce aminte de vremurile bune, când aveai ce să asculți, și aveai la ce să te uiți, aveai ce să te joci etc... Vremuri mai bune

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Te jucai dea capra la pascut cu colega de banca ce vremuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu,mai degrabă atunci când eram cu fratele meu și ne jucam pe calculator, acum n-am cu cine să vorbesc, adică întâlnesc rar persoane care chiar am o plăcere de a vorbi cu ele

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si acum toti in casa inchisi intre 4 pereti? nimeni nu e afara, bine e si cald

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Mulți s-au mutat, alții s-au prostit, restul e așa și așa, dar nu cum mi-am dorit eu.Dar ce mai cauți aici dacă nu mă ajuți cu nimic, eu îmi dau cu părerea, tu vii și mă contrazici

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi de ce nu ai prieteni ca te comporti ca stalin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nici măcar nu știi cine e stalin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Am zis că n-am prieteni? Sau doar vii supărat cu un băț în gât?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai zi-mi tu cine a fost

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

A fost un dictator rus, ni o prună în gură pentru tine, RAY

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Atat ai invatat la istorie, degeaba luati alocatie

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Păi n-ai mai precis ce să zic

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

În plus, ce să mai fac la școală? Cine vorbește așa :
-Salut! Câți ani ai?
-Dacă împart anul nașterii la 6, obțin vârsta mea

Cine vorbește așa? Cu ce o să mă ajute predicatul în viață? Cui pasă de prostiile aștea?

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

Dacă o melodie are milioane de vizualizări, nu înseamnă că e bună. Muzica comercială are succes datorită reclamei excesive. În general, când văd la cineva în playlist 5-gang îi pun eticheta de imbecil cu care n-am ce discuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ForeverAlone97):

Fan Marshmello, hă?