| anonim_4396 a întrebat:

Cine crede că 5gang este cea mai proastă trupă din istoria istoriilor?

36 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Desigur ca nu, dar in top Youtube ro piese de genu regasesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Normal,dacă în ziua de azi, cophii de 5 ani au telefoanie, și părinții lor sunt cu nasul în ziar.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ascult.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Dovada vie ca generatiile devin tot mai proaste. Si exact cum spun si preotii din rau o sa fie si mai rau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Păcat

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e, sa luam un exemplu: SUA deci acolo e jale iar tineretul e mult mai praf ca aici deci ne ducem dracului incet dar sigur.