| AlexandraCroft a întrebat:

Cine credeti ca merita cu adevarat Utilizatorul Lunii?
Nu va autosugestionati, va rog!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraCroft explică (pentru wdexwjmwd):

Atata minte ai?"--"
Nu cred ca asta e raspunsul la intrebare.
Observ ca sunt multi interesati sa imi raspunda.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Ce ochi ageri ai, pufosule.

http://www.youtube.com/watch?v=VoN0FMJvOw8&feature=related

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Eu cred ca iubesti orice are sani laughing

| AlexandraCroft explică (pentru wdexwjmwd):

Ar trebui sa imi dai un link cu profilul lui, nu accept orice dupa ureche.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraCroft explică (pentru wdexwjmwd):

Ok,multumesc.
Voi doi ar trebui sa continuati conversatia in alta parte.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Sânii ei sunt cam lipsă. Probabil îşi cumpară sutiene cu cupele în interior laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraCroft explică (pentru Woodenpints91):

Numai comenta tu de alti, daca esti asa "tare" pune-ti poze cu tine si date mare, macar asa ai avea ce sa demonstrezi, nu vorbe, care de obicei sunt spune din ciuda si invidie.
Si spre cultura ta generala ar trebui sa te informezi referitor la acest tip de sutien, sau n-ai purtat vreodata si nu te-ai afisat?

| AlexandraCroft explică (pentru wdexwjmwd):

Tot eu eram!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AlexandraCroft):

1. Sunt băiat, deci nu port sutien.
2. De ce să nu comentez de alţii? Când îţi pui o poză cu tine pe internet, înseamnă ca accepţi orice crirtică, atât pozitivă cât şi negativă.
3. N-am de ce să fiu invidios pe mini-ţâţele tale.
4. Uite poză cu mine: http://i.imgur.com/xV0tU.jpg (găseai şi la avatar, şi pe blogul de la profil).
5. Chiar ai ţâţe mici-spre deloc.

| AlexandraCroft explică (pentru Woodenpints91):

Nu este adevarat si nu accept orice remarca de nimic din parte oricarui neinsemnat, mai ales dupa un site de socializare, nu esti in masura tu sa comentezi mai ales daca nu stii si esti baiat.Ar trebui sa iti vezi de treaba ta si sa numai faci remarci stupide ca sa te simti si tu luat in seama.
Eu nu comentez nimic de tine, asa te-a lasat Dumnezeu, am atata minte incat sa n-o fac.
Pana sa fi tu in masura sa judeci oameni iti urez sa gasesti una macar pe jumatate cat mine, dar dupa cum vad nu prea ai avea noroc.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AlexandraCroft):

Nu,nu aş vrea nici măcar una ca tine laughing. Şi stai tu liniştita că am găsit eu destule, mult mai bune decât tine. Mult mai bune.

| AlexandraCroft explică (pentru Woodenpints91):

Bine ca pui accent pe "bune", dar la tine nu te-ai uitat? Probabil ai ales unele cu corpul "dotat" dar fata..vai vai.
Unele numai "bune" pentru tine, sti ca lauda de sine nu miroase a bine nu?