| g_7133 a întrebat:

Cine este modelul vostru in viata?

Răspuns Câştigător
| happy.....withoutyou a răspuns:

Buna! Am citeva puncte structurate pentru raspuns:
1.Am incredere deplina in intuitia ce nu m-a inselat niciodatahappy
2.De obicei incerc sa invat din reusitele si succesele oamenilor, decit din esecuri.Pentru ca esecurile iti arata inca o cale gresita, pe cind succesul celorlalti, inca o cale trasnetlaughing
3. Tatal meu intotdeauna m-a sustinut si ma sustine, imi respecta deciziile si imi da sfaturile de care am nevoiehappy
4.As putea lua exemplu de la un vultur:sa zbor sus, sa nu privesc inapoi si sa lupt pentru visele mele...
5.As lua exemplul unei printese intelepte:mi-as fi pastrat intotdeauna calmul si as fi solutionat problemele cu aceeasi tandrete...
6.As lua exemplu de la soare:sa stralucesc o viata intreaga, sa fiu entuziasmata si plina de viata, sa ii luminez pe ceilalti...
7. Cel mai important! In fiecare om este cite un model, daca ai incerca sa descoperi ce e mai special in fiecare, viata ta ar fi un izvor de fericire pentru tine insuti...
Succese!

6 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Modele am multe, si mi-ar placea sa fiu ca toti, dar se pare ca nu prea reusesc... eu unu am mers tot timpul pe premiza ca atunci cand esti tu insuti, e cel mai bine.

| EUSIATIT a răspuns:

Nici unu sunt eu si atit nu copii pe nimeni fiecare asa cum gindeste si cum vrea sa fie unic.

| VladRO a răspuns:

Gigi Becali!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afost, mama mea, harnica, inteleapta, o femeie deosebita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata lumea!
Culeg si de la ala bun, si de la ala rau.

| kros a răspuns:

Strabunica-mea... laughing