| CeViata a întrebat:

Cine este modelul vostru de urmat in viata? happy

Răspuns Câştigător
| Bylok a răspuns:

Sincer...nu am niciun model straight face Ma bazez pe propriile mele abilitati si pe capacitatea mea de a-mi aranja viata in cel mai placut mod alaturi de cei pe care ii iubesc enorm de mult happy

4 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Modelul meu de urmat in viata este tatal. este o persoana outernica si curajosa.

| inger02 a răspuns:

Modelul meu de urmat in viata este tatal. pentru ca e puternic, curajos si inteligent

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Gregory House din serialul House M.D.

| Lauria a răspuns:

Nu am un model in viata. Vreau sa ajung cum si ce vreau eu, nu la fel ca altii.