| Tops a întrebat:

Care este modelul vostru in viata?

Răspuns Câştigător
| Change a răspuns:

Este profesoara aceasta a mea.de chimie.NU vreau sa fiu profesoara de chimie de fapt nu vreau sa fiu nici un fel de "dascal" insa ea ne invata mai mult decat propria-i materie(si crede-ma ca este foarte buna in ceea ce face), ne invata de asemenea ce este important in viata.Stie sa se impuna,stie sa se faca ascultata, stie sa te faca sa-ti atingi potentialul maxim.
Am mentionat cca este de asemenea o foarte buna profesoara, acea profesoara care face un elev sa vrea sa vina la scoala si sa invete.Si inca ceva"nu ai avea de ales oricum caci este extrem de exigenta dar extrem de inteligenta.
De ce este ea modelul meu? Deoarece vreau sa fiu buna in domeniul in care voi lucra, vreau sa fiu de asemenea buna ca persoana, si vreau sa ii fac pe ceilalti sa-si atinga potentialul maxim si mai presus de toate vreau sa fac cat mai putine greseli bazandu-ma pe ceea ce este mai important in viata.
Cam atat...Care este modelul tau?

1 răspuns:
| bracigliano a răspuns:

Dominic purcell