| sabilopod a întrebat:

Cine imi zice cea mai stupida chestie care i s-a intamplat vreodata al 7lea funda. va intrebati de ce? fiindca ma plictisesc.

Răspuns Câştigător
| AdeNoid a răspuns:

Clubu` Bekky par si cand am varsat suc de porto la tine pe masa si tu incepi sa zici la ora de roma :"Au fost niste fete la mine si una dintre ele a varsat suc pe mobila.si uups", iar eu m-am facut ca o aluna rosiebig grin

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbeam pe mes ieri cu una si imi spune (ma vedea pe webcam) cine e in poster? Si ii zic una. Ea zice ca e ea si spune ca sa o astept sa vina la mine acasa. Doamne se credea prietena mea la ce minte avea.

| AnGeL a răspuns:

Se vede ca te plictisesti

| sabilopod explică:

Ade, chiar daca nu esti a 7a, imi place raspusul tau!