| calupaianjen_6541 a întrebat:

S-a intamplat vreodata sa gasiti un ambalaj de prezervativ sub patul buniciilor? Si daca da, ati facut putin pe prostu/a si sa-i intrebati ce e ala?laughing. Eu am intrebat si mi-au zis ca e otrava pentru soarecirolling on the floor.

14 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Oo God laughing astia da bunici... moderni happy.

| Derye a răspuns:

Eu am vazut la magazin, am facut pe prostul si am zis sa cumparam si am intrebat ce's alea: cica gumitze. Io: vreau si eu rolling on the floor

| Rukhsandra a răspuns:

rolling on the floor) si ai crezut?

| Barajag a răspuns:

Si tu apoi le-ai spus bunicilorbig grinati-mi otrava sa o pun si eu la soricelul meulaughinglaughinglaughing
Mie nu mi s-a intamplat, pentru ca bunicii mei habar nu aveau ce este ala prezervativ, sub patul lor am gasit sosoni si bineinteles lada cu zestrehee heelaughingFoarte buna aceasta postare, ai un 10 de la ursoaicabig grin

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Moalaughing ce faza

| marsy a răspuns:

Oar si batrinii mai folosesc prezervativele! este posibil ca bunicutsa sa mai ramana gravidahee hee?

Nu am patit acest lucru. e f amuzat dar stiu un caz cind aveam eu o prietena, mergea cu tatal sau si a gasit jos un prezervativ. Ea avind vreo 10 ani a incercat sa-l duca la gura. spunind ca este balon. Tatal acesteia a observat-o si ia explicat pn ce se foloseste prezervativul big grin

| Frogie a răspuns:

Lol, nu mi s-a intamplat probabil pentru ca bunicii mei sunt foarte batrani.
Mi s-a intamplat cand locuiam cu mama, dar deja eram destul de mare, stiam despre ce era vorba, si nu puteam sa fac pe proasta! laughing

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

rolling on the floor ff funny laughing). eu am gasit sub patu` parintilor mei straight face si mie mi-au zis ca e o manusa de la vopsea pentru par straight face da fac eu "da nu are degete" rolling on the floor d`mine fereste. dar ma mir ca bunicii mai fac asa ceva.:O rolling on the flooreu i-am gasit pe mama si pe tata acum 9 ani laughing

| Ana a răspuns:

Ce tare laughing

| Geo_6214 a răspuns:

Salut!
Nu mai pot de ras! rolling on the floor)
Otrava pentru soareci? altceva nu au gasit? laughing))

| gabriela a răspuns:

Simpatici bunici! E o intamplare care e bun de gluma, dar e tare! Sa traiesti ca ne-ai spus-o!

| Fllly a răspuns:

Era mai teroare daca gaseai viagra laughing

| sufletzel a răspuns:

rolling on the floor Ce jenant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce bunici ai? eu nu am gasit... dar nu as intreba as face cercetari...sa-i prind in actiune si apoi cum ma pai pacelesc ei pe mine?