| radu a întrebat:

Cine imi zice si mie niste provocari mai faine pentru adevar si provocare pe mess. am ramas fara idei laughing. MS big grin

Răspuns Câştigător
| Mjdolhfi a răspuns:

Aaaa si daca are webhee heezii sa dea 5 pupicilaughingsau sa dea tricoul jos bine daca e baiatlaughingsa bea apa cu lingurita la webthinking Sunt multe chestii pe care le poate face la web. Daca are microfon il/o pui sa iti cante cevasmug. Ai ce te distrahee hee!

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa scrie o poezie la status

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te mai uiti la esene animate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o mai intai daca a avut mai multe relati si apoi in spui ca nu-o maiubesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt ioana! daca alege : inima=cine e in inima ta? daca alege: adevar= este adevarat ca dac ai fii cu un baiat in camera singuri te-ai gandi la altceva?big grin prov:te provoc sa faci strip... sau te prov sa scrii ceva la status ex : neam indragostit ca dracu tu de mine eu de altu laughing intrebare= de cand esti prost ai mai dat pe acasa?laughinglaughinglaughing razbunare: ai curaj sa te razbuni pe fostul spunandu-i ca inainte sa te desparti ed el vroiai sa faci drag... si tupeu: ai tupeu sa ii zici dirigintei tale sa o lase mai moale cu inv ca ia radaru?laughinglaughing sper sa le folosesti
:d papa spor la joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce provocari proste si mai ales super stupide mai ales aia cu masturbarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poisa dea nu stiu cate rime la un cuvatlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii fata pune-o sa ii zica la baitaul de care ii place ca vrea sa se marite cu el big grinbig grinbig grintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Advar

| AaNnUuTtZzAa a răspuns:

Punel(o) sa tina la av poja cu tine 24 de ore...sau sa iti faca o declaratie de dragoste...

| Lolo_7183 a răspuns:

Daca are microfon. daii o melodie si zii sa o cante, sau sa scrie ceva amuzant la status geva gen : I am lesbian, sa se dea la un profesorbatting eyelashes

| hegedusantonio a răspuns:

Tu esti un destept nu ca sunt un tocilar