| SunShine_8563 a întrebat:

Buna TPUbig grin spuneti-mi idei faine de >provocari: [la adevar si provocare] ca am ramas fara idei sad va rooogbatting eyelashes cele mai faine funda :X cat mai mulltee happy scuze de categorieee

Răspuns Câştigător
| BLUEishot a răspuns:

Provocari:
- tine`te de mana cu 'x" pana la sfarsitu` jocului
- fai o declaratie de dragoste lui "x"
- spune-le te iubesc, persoanelor care te plac laughing
- sau poti sa ii pui lu unu/una sa spuna cuiva pe strada 'hey fluturas" si aia/ala daca se intoarce spune :" nu tu ba molie"
-ceare`o/`l in casatorie
- inchidete 10 min intr-o camera cu lumina stinsa cu o pers de sex opus
- suna pe diriga (daca ai )!
etc:* sper ca te-am ajutat :X

Take care!:*

4 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

Sa imite o maimuta, un psihopat; sa-si dea un numar de palme la fata; sa danseze provocator un fata unui perete; sa-i faca o declaratie de dragoste unei persoane de acelasi sex opus; sa rada/sa planga de unul singur timp de 1-2 minute. le-am enumerat pe cele care starnesc rasulwinking

| UninspiredName a răspuns:

Pentru ce pnm sunt categoriile astea? daca vroiam sa iti citesc intrebarea asta stupida ma duceam la conversatii. pune calumea frate.rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am facut o iubita prin intrebarea,"Ai curaj sa-mi dai pup:X?"acum ne-am despartit si a devenit o depravata care bea si umbla cu toti baietii si ii paraseste.