| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea sa fie mireasa mea?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pisica din coltul strazii!

| Bizon95 a răspuns:

Sunt un barbat in varsta, gras, imputit, neingrijit, nu stiu sa fac mancare, nu fac curatenie, nu aduc bani in casa, beau in fiecare zi si stau toata ziua pe calculator si downloadez p0rn

dar, daca ai bani, ma bag sa fiu mireasa ta si orice ce vrei tu

acum serios, e plin internetul de "mail order bride", si poti sa iei din diverse tari "exotice" cum ar fi China, Thailanda, etc. insa sunt SIGUR ca gasesti si in tari mai aproape cum ar fi Rusia, Ucraina, iar SUNT ABSOLUT SIGUR ca poti sa iti iei din Basarabia, NO SHlT!... SE FACE ASTA IN DRACI PRIN MOLDOVA (sa iti tragi nevasta de peste Prut)

| RAY a răspuns (pentru Bizon95):

Tu spui ca e o afacere buna sa cumpar o moldoveanca?

| Bizon95 a răspuns (pentru RAY):

"sa cumperi" implica proprietate
proprietate implica sclavie

IN NICI UN CAZ NU SUGEREZ ASA CEVA

dar, daca ai destui bani sa o scoti din saracie si sa aveti o relatie buna, atunci, asta e altceva

totusi, tine minte ca NU iti e sclava, si oricati bani ai baga in ea, la un moment data o sa inceteze sa se prefaca, in mod sigur o sa se intample asta cand o sa se simta destul de sigura de sine, si atunci o sa aflii daca e buna sau... NEBUNA

| RAY a răspuns (pentru Bizon95):

Glumesc

| Goete a răspuns:

De ce... vrea cineva?

| CleanHeart a răspuns:

De ce nu mergi la puterea dragostei?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o vecină care are 60 de ani, 100 de kg, îi plac pisicile și este single.
Știe să facă mămăligă, sarmale, ciorbă de ștevie, tot ce vrea inima ta! Și este încă fecioară!
Dorești numărul ei de telefon?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Desigur,iti dai seama ca e femeia viselor a tuturor bărbaților =mai ales de sarbatorii

| DANNY1004 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din cauza ta si-a sters contul.

| anonim_4396 explică (pentru DANNY1004):

O să mă simt vinovat toată viața?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu

| sunttare666 a răspuns:

O femeie cred