| girls_9639 a întrebat:

O intrebare pentru fete cum ati vrea sa fie rochia voastra de mireasa?

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Stramta pe corp si larga jos love strucklove strucklove struck fara voal pe cap as vrea sa il inlocuiesc cu flori naturale albe prinse in par.

2 răspunsuri:
| Andra_5221 a răspuns:

Alba(evident), dreapta(nu vreau ceva foarte voluminos), si cat mai simpla, dar care sa imi scoata in evidenta formele feminine. O sa arate perfect in combinatie cu bratara, colier si cercei din perle si accesoriul cel mai important, un zambet stalucitor.

| UbitaUbi09 a răspuns:

Pai alba, corset sus fara bretele, scurta in fata si lunga in spate