| MihaelG a întrebat:

Cineva pe site dezamagit si in stare de depresie? Ca si mine? Putem fi prieteni daca exista persoane care iubesc o alta persoana dar acea persoana nu face la fel pentru cel pe care o iubeste.Astept raspunsuri si daca vreti detalii despre mine nu ezitati sa o faceti, am sa va raspund bucuros, dar in limita bunelor maniere vor fi raspunsurile si sper la fel sa fie si intrebarile.

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Prietenia dintre un baiat si o fata trebuie sa aiba la baza casatoria; altfel, in tot timpul acesta va exista multa durere si suferinta.
Daca cei doi nu au ca scop casatoria, atunci ei nu trebuie sa fie impreuna.

2 răspunsuri:
| MihaelG explică:

Hahaha ce amuzant! Foarte frumos! Huooo! laughing)))

| WaterDrop a răspuns:

Ceea ce cauti tu iti va face doar mai mult rau nu bine.Cauta persoane opuse starii in care esti tu acum, care prin atitudinea lor fata de viata te pot influenta pozitiv.Cu cat iti aduci mai mult aminte si discuti despre ea, cu atat va fi mai rau.