CONCURS: Castiga cele mai tari accesorii pentru petrecerea ta

Pentru ca stim ca o perioada plina de distractii pentru multi dintre voi, alaturi de prietenii de la Mindblower.ro, site-ul cu cadouri iesite din minti, va invitam la un concurs.

Putem la bataie super un set de accesorii pentru petrecere, fie ea nunta, petrecere de burlacite, botez, aniversare sau majorat. Setul contine 20 de accesorii diferite, de la mustati la ochelari, palarii, cravate si buze, toate realizate din materiale fine.

Daca si tu vrei sa-ti condimentezi distractia cu amintiri memorabile, tot ce trebuie sa faci este sa ne spui care e urmatoarea petrecere din viata ta pe care abia o astepti. Ti-ai facut deja planuri pentru ea?

Va asteptam raspunsurile pana pe 12 august si nu uitati ca in aceasta perioada avem concursuri in paralel cu premii haioase, asa ca puteti participa si la cel de aici.

54 răspunsuri:
| Darkness13 a răspuns:

Abia astept Balul Bobocilor, pacat ca vine la pachet cu liceul laughing

| MotanAndrei a răspuns:

Luna asta pe 25 august, fac 17 ani. Petrecerea o fac la piscina. :devil)

| Valentyna290497 a răspuns:

Pe 15august este ziua iubitului meu si va fi o suuuuuuper petrecere

| ana233 a răspuns:

Pe 30 august e ziua mea si va fi o petrecere super tare! big grin

| andrei1237 a răspuns:

Urmatoarea petrecere pe care o astept cu nerabdare este Balul Bobocilor, dorind sa particip cu nerabdare la ea.Imi doresc foarte mult sa castig aceste accesorii deoarece m-ar ajuta in probele pe care le voi avea de parcurs in concurs, desigur vrand sa castig acest concurs cu ajutorul vostru.

| Jipa95 a răspuns:

Urmatoarea petrecere din viata mea, este nunta! big grin

| Eastwood a răspuns:

Sincer in 27 septembrie e aniversarea de 2 ani impreuna, a mea si a prietenei mele, stiu ca mai e mult pana atunci dar as vrea sa dau o petrecere surpriza pentru ea, nu-mi pot face sperante dar, incercarea moarte n-are!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Am implinit 26 de ani de la cel mai frumos eveniment din viata noastra, adica nunta.
Am vrut sa facem o mica petrecere, dar am avut un eveniment nefericit in familie si a trebuit sa amanam..asa ca vom face o petrecere in septembrie cand toti cei dragi vor fi langa noi, iar daca vom avea si ceva accesorii am condimenta petrecereawinking
O zi frumoasa sa avetihappy

| Anonim_4466 a răspuns:

Pe 6 Octombrie va fi ziua de nastere a celui mai bun prieten si va fi o petrecere "grandioasa" langa un lac.

| irinuk28 a răspuns:

Petrecerea prietenei mele( Majoratul). Ar fi niste poze foarte dragute si amuzante in combinatie cu aceste accesorii love struck big grin.
La revedere kiss!

| viperra a răspuns:

O petrecere alaturi cu niste prietene de ale mele din parc, Vaaai, ce m.as bucura daca as castiga setul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ziua mea, pe 30 ianuarie. Voi invita niste prieteni acasa la mine, voi comanda pizza si ne vom uita la un film, nimic special. Daca as avea accesoriile haioase, poate as mai condimenta mica petrecere... laughing

| Joker1305 a răspuns:

Pe 5 octombrie este ziua mea de nastere! O sa fie o super petrecere, toata lumea va fi imbracata in alb si la ora 21:15 toata lumea se va opri din tot ce face si va incepe sa danseze Gangnam Style big grin O sa fie super!

| extremer11 a răspuns:

Desi mai este ceva timp pana atunci, astept cu nerabdare balul de absolvire!

| lullaby23 a răspuns:

Urmatoarea petrecere este data in ''memoria'' unei prietene deoarece pleaca sa locuiasca in Londra. "Prietenia este copilăria dragostei."Vrem sa aiba o petrecere nebuna, cu amintiri, emotii, sentimente si iubire.

| PeFuga a răspuns:

Balul mascat organizat anual de o anume asociatie studenteasca happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Inceperea scolii copiilor si a gradinitei pentru cel mic

| LilStrawberry a răspuns:

Urmatoarea petrecere pe care o astept este ziua mea de nastere de 19 ani pentru ca nu mi-am sarbatorit majoratul si vreau sa recuperez la varsta de 19. laughing Nu mi-am facut planuri ca mai e ceva timp, dar sper sa fie memorabil.

| xDxDxDxDxD a răspuns:

Pe 15 ianuarie, ziua mea.Voi invita o parte din colegi si prieteni mai vechi, dar speciali.Vom petrece la mine acasa, dupa ce venim de la partie

| JustaLittle a răspuns:

Urmatoare petrecere pe care o astept este in prima saptamana in care incepem scoala.Eu cu colegii mei facem o petrecere pentru doamna diriginta.Aceste accesorii sunt perfecte pentru acea petrecere pentru ca noi suntem 20 cu tot cu diriginta ♥♥♥ Mi-as dori mult sa castig

| Gabi1123 a răspuns:

Si eu tot balul bobocilor big grinDD
Abia astept sa merg la liceeu
Nu, inca nu mi-am facut planuri...inca smug

| SabinaQueen a răspuns:

De ziua mea, pe 16 oct.

| Mariana_Alexandra_1997_tWRx a răspuns:

Balu bobocilor o da : >

| suităr a răspuns:

Ohh e destul de departe, aia de Crăciun de la școală. Muzică, nebuni, dulciuri, și țipat pe holuri introuri de la anime cu prietenii otaku. Abia aștept laughing

| LittleLady1 a răspuns:

Urmatoarea petrecere va fi Balul Bobocilor si ma gandesc de pe acum la tinuta big grin apoi urmeaza ziua meea happy

| Mateea405 a răspuns:

Abia astept petrecerea de Halloween

| justyoung9 a răspuns:

Petrecerea de inceput de studentie...

| GabrielaIoana a răspuns:

Eu abia astept terminare a liceului. Mai e ceva pana atunci dar pentru mine vor trece repede. Voi da o mare petrecere chiar daca nu voi termina de dat examenele pentru ca o sa am o dubla bucurie: voi termina 12 clase in care am avut foarte multe realizari si in acelasi timp voi aniversa 4 ani cu prietenul meu. Deja mi-am planificat localul, mi-am facut lista cu prietenii si caut acel ceva care sa fie,, cheia'' petrecerii.

| Darius392 a răspuns:

Pe 3 octombrie e ziua celui mai bun prieten, de-abia astept sa il revad dupa vacanta.

| Enciu_Natalia_1997 a răspuns:

Cadou pentru majoratul celei mai bune prietene big grin