CONCURS: Castiga un cadou pentru un prieten drag

Te-ai trezit cu mirare direct in luna cadourilor, esti in pana de idei si nu prea stii de unde sa incepi? Nu-ti face griji, ti-am pregatit fix ce-ti trebuie: un concurs alaturi de prietenii de la Mindblower.ro :)

Daca vrei sa castigi un voucher de 150 de lei pentru cumparaturi pe site-ul lor minunat, iata ce trebuie sa faci:
1. Intra pe www.mindblower.ro
2. Alege cadoul care ti se pare cel mai potrivi pentru prietenul tau cel mai bun. Lasa linkul aici intr-un raspuns si nu uita sa spui de ce te-ai oprit fix la el.

Arunca o privire si pe pagina lor de Facebook, sigur poti sa te inspiri si de acolo.

Noi iti asteptam raspunsul pana pe 19 decembrie, la ora 11.00. Apoi facem o tragere la sorti, desemnam castigatorul si ne asiguram ca-si primeste cadoul la timp si poate sa-l aseze sub brad.

Mult succes!

282 răspunsuri:
| bleakk a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceas-gantera-cu-alarma Am ales acest cadou datorita faptului ca prietenului meu practica culturism si se antreneaza la o sala de forta.M-am gandit la obiectul acesta deoarece i-ar putea face diminetele mai placute si mai frumoase.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/semn-de-carte-pana
Pentru că suntem tot mai puţini cei care citesc, de când a apărut tehnologia.Un semn că lectura are cea mai mare valoare.Şi cel mai drăguţ cadou pentru un poet.

| suităr a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ochelari-de-soare-cu-mustata
Eeh,e o tipă haioasă și i-ar plăcea la nebunie.
Plus că sunt 150 lei
aș avea bani să-mi iau și eu una
să fim singurele
ok ignorați unltima parte

| DidduAlly a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/perna-fierbinte
Am ales acest cadou, pentru ca mi-a amintit de o noapte in care am stat la buna mea vaca. Ea nu putea sa doarma fiindca avea perna rece si o deranja. Eu care deja dormeam de vreo jumatate de ora, normal ca perna mea era mai calda, asa ca mi-a smuls-o de sub cap. De atunci, de fiecare data cand ramaneam peste noapte la ea, isi punea perna pe calorifer pentru a si-o incalzi. :))

| Jolenne a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/harta-de-stele Am ales acest cadou pentru că sunt foarte puţini oameni care mai observă frumuseţea nopţii. Stelele sunt impresionante, iar din păcate în foarte multe zone poluarea este atât de mare încât nici măcar nu se mai văd...

| Macrina_Bleotu_1955 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceainic-051-cu-infuzor Am ales acest ceainic, pentru ca prietenul meu este un mare consumator de ceaiuri

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/umbrela-samurai
Am ales acest cadou pentru ca prietenului meu ii plac foarte cadourile, mai ales cele interesante si personalizate, cum ar fi aceasta umbrela samurai. De asemenea este o persoana foarte haioasa, si daca ar avea aceasta umbrela, ar fi si mai si...

| Jipa95 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/biscuit-fierbinte
Chiar nu ar strica un asemenea cadou catre un prieten de-al meu IT-ist. De multe ori uita sa-si mai dezlipeasca ochii dupa ecran. Un asemenea cadou i-ar tine ceaiul/cafeaua cald :)

caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara!
http://mindblower.ro/produs/veioza-ursulet-de-plus
Am ales acest cadou pentru ca ar fi benefic pentru mine, fiind bolnava, nu pot dormi fara o veioza, asa ca, ar prinde bine una mai ales daca ar fi castigata de mine:)
O seara buna tuturor:)

| AtateaConditii a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/farfurie-salbatica? noselection, pentru colega mea si prietena mea care e foarte mancacioasa desi e foarte slaba, are arsurile gastrice tari si nu se pune nimic pe ea desi manca mai mult decat un gras:D. E un cadou simplu cu un gest simbolic:X.

| positivity a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/sticla-storcator-de-citrice
Când l-am văzut, am știut exact pentru cine ar putea fi acest cadou: mama mea. Este acel lucru care consider că ar putea să îi simplifice viața, și poate chiar ar ajuta-o să adopte un stil de viață mai sănătos. Mă gândesc că un astfel de cadou ar fi benefic pentru sănătatea sa.

| Fatamuntilor a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/cana-014-cu-infuzor-si-capac
Am ales acest produs pentru ca prietena mea este o mare consumatoare de ceai!

| OnuOnulică a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/masca-de-porc
Mi-ar place sa castig pentru cel mai bun prieten al meu care intodeauna si-a dorit o asemenea masca.

| zurick a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/harta-de-stele
M-am oprit fix la el pentru ca este genul de cadou care-ti arata, indiferent de varsta, cat de mic esti fata de univers si totusi cat de mare esti in inima prietenilor tai.

| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/set-forme-cupcakes Imi doresc aceste forme pentru cupcakes pentru a i le face cadou mamei mele, iar apoi vom putea gati impreuna acest delicios desert! Amandoua suntem pasionate de gatit, in special de deserturi, deci ne-ar prinde foarte bine! ♥

| ali2000 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/radiera-supradimensionata am ales acest cadou deoarece prietena mea nu are niciodata guma de sters sau o pierde mereu am considerat ca o guma de sters supra dimensionala nu poate fii uitata sau pierduta.

| Jasmin15 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceasul-cu-poze. Am ales acest cadou pentru ca eu si prietenul meu avem acelasi hoby si anume desenul :) ne place sa facem poze la picturi, peisaje pe care nu ne asteptam sa le gasim :D poze cu noi impreuna, si imi doresc foarte mult sa aiba acest ceas in semn de iubire cand se v-a uita la ceas isi v-a aminti de momentele petrecute impreuna, si in plus chiar de craciun avem 2 ani de cand suntem impreuna :* va doresc o saptamana frumoasa :*

| Gregory a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/clepsidra-infloritoare-cu-baza-magnetica
Bună ziua! M-am oprit fix la acest cadou pentru că mi s-a părut interesant și original. De mult voiam să găsesc o clepsidră mai mare, pe care să o dăruiesc celui mai bun prieten al meu. El își dorește de câțiva ani un astfel de cadou, și cred că acum, în preajma acestor minunate sărbători ar fi un cadou foarte frumos. Cu siguranță s-ar bucura foarte mult! :)

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lampa-creativa-fila-cu-fila..Am ales cadoul pentru fiul meu care, pentru prima data in viata, ca si mine de altfel, va fi singur, de Craciun. Cu toata dragostea mea, MAMA.

| aXandra a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lanterna-cu-led-uri-pentru-citit-pe-intuneric am ales acest minunat cadou pentru prietena mea cea mai bună, deoarece îi place să citească foarte mult și în acest mod o să-și piardă nopțile făcând ceva constructiv pentru intelectul ei.

caramela
| caramela a răspuns:

Daca ar fi sa castig, i-as da cadoul fiicei mele care pe 16 face frumoasa varsta de 24 de aniwinking

| dia456 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/miriapod-teleghidat

Pentru ca prietenului meu ii plac insectele

| IsabelaIssa a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/set-de-ceai-t104
Am ales acest cadou pentru prietenul meu, care este un mare consumator de ceaiuri naturale. Este cadoul perfect de sarbatori. :)

| Bybanu a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceasul-familiei - nu am o prietena dar aleg acest cadou pentru familia mea, nu e neaparat pentru o singura persoana.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/casca-iubitoruilui-de-bere
Am ales cadoul acesta pentru ca cred ca oricine si-ar dori asa ceva. Fie la volan sau etc.Si ar deveni cel mai tare. In plus, avantajul este ca nu trebuie sa te duci in bucatarie. Mereu as alege pentru prietenul meu, cadoul acesta.

| lullaby23 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceasul-cu-poze
Am ales acest cadou deoarece prietena mea cea mai buna este plecata in Italia, iar acest ceas ii va aduce aminte de mine si de prietenii ei.

| Vecina23 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro Ar fi cel mai potrivit cadou pentru fiul meu.Este un impatimit al muzicii si chiar nu stiam ce sa ii iau de Craciun.

| Alinus95 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceainic-052-cu-infuzor Mama mea este o iubitoare a ceaiului.

| GayGhery a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ruleta-cu-shoturi. Prietenul meu este un adorator de petreceri, iar petrecere fara shoturi nu se poate.