CONCURS: Racoreste-te cu zambetul pe buze

Pentru ca mercurul din termometre ne arata clar ca suntem intr-o luna fierbinte, va lansam urmatoarea provocare. Alaturi de prietenii de la Mindblower.ro, site-ul cu cadouri iesite din minti, va invitam la un concurs rece, rece, rece.

Ca sa castigati formele de gheata amuzante, tot ce trebuie sa faceti este sa ne spuneti ce bautura v-ar placea cel mai mult sa racoriti cu niste cuburi de gheata haioase. Vom desemna, prin tragere la sorti, 5 castigatori, iar acestia isi vor putea alege un premiu dintre urmatoarele nebunii: forme de gheata bagheta magica, vampir, creier, pirat sau o tava de gheata AK-47.

Puteti sa participati la concurs pana pe 12 august.

Mult succes si abia asteptam sa va citim raspunsurile. Nu uitati ca in aceasta perioada avem concursuri in paralel cu premii haioase, asa ca puteti participa si la cel de aici.

90 răspunsuri:
| DomnulFantastic a răspuns:

Cu coca cola

| sbjdbdjdjchdcdbcdbcjdcjdbcd a răspuns:

Wiskey,limonada,cokteill

| dragonu3 a răspuns:

Un vin rosu

| alyalynutz a răspuns:

Limonada! :3

| qNuConteaza a răspuns:

Un smoothie de fructe de padure facut in casa :-D sau o limonada roz.

| JoannaC a răspuns:

Jack Daniels cu gheata, seara, pe malul marii.happy

| Mariuca4562 a răspuns:

Sincera sa fiu nu conteaza ce bautura! Le vreau doar fiindca urmeaza sa am o petrecere cu toate bauturile si pentru mine conteaza forma fiindca vreau sa fie cea mai tare si mai frumoasa petrecere organizata pentu my friends!winking Daca ar fi sa aleg ar fi limonada sau cola!

| Crocodilul01 a răspuns:

Sampanie :3

| lablocsuperfan a răspuns:

As vrea sa racoresc o fructata:
banane,pepene,struguri,portocale,mandarine,piersici,lamai,zmeura,capsune,mure,mere,pere, prune, mango, kiwi, ananas si celelalte fructe ale pamantului.

| cristinasotir a răspuns:

Frappe,iummy

| iulika009 a răspuns:

Limonada

| elyd12 a răspuns:

O limonada ar fi cea mai buna bautura racorita cu aceste cuburi de gheata haioase.

| Mona1428 a răspuns:

Sucul sau limonada, poate si apa)

| anonima0101 a răspuns:

Limonada ✌ ✌ ✌ ✌

| Mario1999 a răspuns:

As vrea sa racoresc o bautura imperiala la care nu oricine are acces si anume: suc la plic.

| DeepInDarkness a răspuns:

Un fresh de portocale cu morcovi ar fi perfect cu gheata.

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Coca cola un pepsi twist lemon sau chiar un wiskey

| CristianPreda a răspuns:

Hmm. "Cuburi de gheata". Cuburile de gheata ma fac sa ma gandesc la "JaggerBomb". Niste cuburi de gheata "AK47" ar arata foarte bine intr-un pahar cu "JaggerBomb".

| yolaura13 a răspuns:

Cuburile de gheata ar merge perfect cu un suc natural de fructe cum ar fi: fructe de padure, fructe exotice, suc de cirese, suc de portocale... voi ce credeti?

| Bodea_Stefana_1990 a răspuns:

Daca as avea aceste forme de gheata, mi-ar placea sa le folosec la bauturile energizante pe care le beau vara! Cum ar fi Cola, Prigat sau la RedBull.

| CrystalMaiden a răspuns:

MI ar placea sa racoresc un Nestea

| under89 a răspuns:

Apa, că-i mai bună decât toate.

| laurentiufilip a răspuns:

As pune cuburile de gheata intr-un coctatile de banane cu lapte.

| Stancuvlad a răspuns:

Limonada

| OaiaNinjalău a răspuns:

Dupa parerea mea limonada e bautura verii, printre adolescenti... deci limonada!

| AlphaPower a răspuns:

Cel mai bine ar merge un pahar de Giusto Natura cu gheata.

| MisterSprinkle a răspuns:

As racori un cocktail Long Island Ice Tea,se prepara din rom alb,gin, vodka, tequila, coca-cola, triplu sec si sec proaspat de lamaie.In loc de cola se mai poate pune si pepsi twist sau apa minerala.

| Cristian2003 a răspuns:

Coca cola 350 ml
Votca 122 ml
Suc de portocale 250 ml
Suc de capsiuni 125 ml
Tecckila 200 ml
Pepsi 300 ml

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coca Cola cu gheaţă.

| wolder a răspuns:

Eu vreau sa folosesc acele cuburi de gheata ori in fresh de portocale, asta daca vorbim despre o bautura sanatoasa, daca vorbim de ceva mai nebunesc -daca le castig le voi bea cu whishy happy