| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca Dan Barna a furat din fonduri europene?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Este destul de greu sa deturnezi fonduri europene...usor spre imposibil. Sunt niste legi europene si niste controale destul de riguroase din afara...

18 răspunsuri:
| George6656 a răspuns:

"Credeți"
De ce scrii așa mișto?

| George6656 a răspuns:

Și arăți fffff bine.Esti un sex-simbol cu ochii verzi.

| George6656 a răspuns:

Îți place berea?

| George6656 a răspuns:

Timișoreanule

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dezinformare marca #MafiaMedia

| Raizing a răspuns:

Toti fura!
Ce mai conteaza 1nume? rolling on the floor

| Mosotti a răspuns:

Dar care draci nu a furat? Toti mai mult sau mai putin. Barna omul SRI-ului, e cel mai naspa daca vine, ca SRI conduce tara, cine are serviciile secrete ala e sefu.

| RAY a răspuns (pentru Raizing):

Cica nu sunt dovezi man?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar averea cum a acumulato?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

E om de afaceri, nu zic ca nu a furat 1 leu la viata lui, dar nu fonduri europene si nu in halul in care prezinta #MafiaMedia.
Nu mai asculta slugoii Ciumei rosii.

| RAY a răspuns (pentru sofisis):

Ai dreptate in asta, dar ce sunt minciuni de astea?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu o sa votezi barna presupun, crezi ca ajunge in turul 2?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Mi-ar fi placut, dar nu pot sa-l votez pe Barna. Inainte sa vina cu idei vestice stupide i-am votat. Apoi au inceput sa spuna ca ne transforma pe model occidental, ceea ce eu nu vreau. Eu as vrea modelul din Coreea de Sud, nu din Anglia/Franta sau US, asa ca nu pot sa le mai acord votul.

Votez #PentruRomaniaNormala, cu Iohannis, care e de departe cel mai bun Presedinte postdecembrist al Romaniei.
Nu cred ca ajunge Barna in turul 2, insa sper asta.

| relian a răspuns:

Tu crezi ca johanis a furat bani de la primarie? Eu cred dsi e german e si roman, sau de-ar fi german din Germania si sa traiasca in RO ar fura ca orice roman laughing
Am vazut ca il sustii pe iohanis lemn tanase laughing pai ce sa faci frate cun mut, cu o bucata de lemn?
A dat meditatii sia castigat 7 case laughing probabil cei care mergeau la el la meditatii trebuie sa mearga cu 2-3 ani in avans ca sa poata da examenu caznd trebuie laughing iti dai seama la cate cuvinte pe zile scoate iohanis ce meditatii da el laughing
Fugi deaci cu germanu lu papura voda laughing
Germanii nici aia din Germania nu mai sunt ceau fost odata.Germania nu mai e cea fost odata, e condusa acum de comunisti, de dictatori, iar faptul ca inca e bogata nu se datoreaza alora care conduc, Germania este condusa din umbra de marile companii, aia de la putere is de fapt niste lingai niste coate goale mate fripte laughing

| Frank51 a răspuns:

Bai Ray, chiar tu intrebi? Ma dezamagesti.

| RAY a răspuns (pentru Frank51):

Inseamna ca ai avut pretenti, eu ce tot scriu pe aici, pretentile sunt cauza suferintei umane

| RAY a răspuns (pentru relian):

Eu cred dsi e german e si roman, sau de-ar fi german din Germania si sa traiasca in RO ar fura ca orice roman

corect, asa e

| Frank51 a răspuns (pentru RAY):

Nu e vorba de pretentii, dar la astfel de subiecte logica este pur fantastic de simpla. Mie logica imi spune ca oricat de mult ar fura Barna sau Iohannis sau oricare dintre ei, nu ii va putea ajunge pe mafiotii din PSD niciodata. Asta pentru ca planul lor este sa dezvolte Romania(evident nu se strofoca ei prea tare ci doar respecta calea naturala a omenirii, a economiei), si faptul ca isi mai deschis si ei cate o afacere nu inseamna ca au lasat Romania deoparte, asa cum a facut PSD in ultimii 15 ani, mai mult decat atat, PSD a denigrat Romania prin persoanele publice care au ocupat functiile politice inalte, si au rupt economia in doua.