| xcwx a întrebat:

Cum pot obtine fonduri europene?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cauți fonduri Europene 2020, 2021 pe prietenul tău Google. Înveți să întocmești un dosar cu ceea ce vrei, sau angajezi cu bani pe cineva să îl facă. Aplici adică faci cerere pe baza acelui dosar. Dacă reușesti cu el să convingi comisia, primești.

| RKBlue a răspuns:

Trebuie sa ai un proiect care sa se incadreze in domeniile de eligibilitate. Cererea se poate depune online.
Uita-te aici:
http://mfe.gov.ro/intrebari-si-raspunsuri-despre-fonduri-europene/