| xdog a întrebat:

Credeti ca pestele asta simte durere?
http://www.youtube.com/watch?v=MFepPPTxprA

=))

9 răspunsuri:
| xdog explică:

Scuzati am pus intrebarea din greseala la religie.

| Dry a răspuns:

Ce oameni cruzi pot exista pe lumea asta.de fapt ei nu se numesc oameni, ci fiinte fara inima.adica chinuie saracu peste, putea sa il taie si sa il manance dar nu asa. Saracutzuuu...sad

| MortemAeternum a răspuns (pentru Dry):

Este doar un peste ce naiba... Si in plus pestele ala nu simte nici o durere. Ei au ales sa il prepare astfel, ca sa le arate ca pestele e proaspat.
uite cum se prepara : http://www.youtube.com/watch?v=usVND3GVn8E&feature=youtu.be&t=52s

| GodBlessYou a răspuns (pentru MortemAeternum):

Pestele ala nu simte nicio durere? Oare mama ta a simtit vreo durere cand te-a ****?

| MortemAeternum a răspuns (pentru GodBlessYou):

Nu prea, cica am fost nascut prin cezariana...
Dar vreau sa iti spun ca pestele ala de fapt e mort, doar niste nervi il fac sa isi mai miste buzele si ce isi mai misca el pe la capatana. Hai mars si impusca-te ca m-am saturat de toti handicapatii care plang de mila unui animal, du-te si castreaza-te si fa-te eunuc, ca esti mult prea prost.

| GodBlessYou a răspuns (pentru MortemAeternum):

Cred ca pe tine "nervul" te face sa si gandesti... vad ca nu prea gandesti, nu prea dorest la nimeni raul, insa tie ti-as dori o moarte cat mai grea... ai face un serviciu umanitatii daca ai muri.

| MortemAeternum a răspuns (pentru GodBlessYou):

Si eu imi doresc multe, dar sunt realist si daca vreau ceva fac singur. Daca vrei sa mor in cihnuri va trebuii sa ma omori tu cu mana ta de prost. Oricum tu cred ca esti un adolescent de 12 ani, care abia a descoperit laba si acum te crezi super-man. Hai salut, ca puti a ipocrit.

| GodBlessYou a răspuns (pentru MortemAeternum):

Daca ai 12 ani nu poti fi adolescent "teligentule"...

| MortemAeternum a răspuns (pentru GodBlessYou):

Bine mai geniule, adolescenta debuteza cu pubertatea si se incheie cu maturitatea, prima faza a adolescentei debuteaza in general la fete de la 11 la 13 ani iar la baieti de la 12 la 14 ani. Bine inteles, poate mai sunt si exceptii ca tine, care abia pe la 50 de ani o sa le creasca flocii, la 51 esti "matur", la 52 este batran si la 53 esti mort(aleluia).