| MihaiAndrei666 a întrebat:

Cu ce user/userita ati face sex?
Cu cine ati vrea sa va plimbati de mana pe malul marii?

66 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

Nu vreau sa merg pe malul marii, vreau sa cad in c.ur pe snowboard cu o gagica misto.

| Catrice a răspuns:

Mda, de aia la toate întrebările dai link-uri de pe Wikipediahee hee

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar ce te face cuminte pe tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Faptul că sunt fidelă.Nu-mi place să înşel şi, evident, nici să fiu înşelată. Dacă simt că relaţia nu mai merge, prefer să pun punct.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Nu mereu curcubeu, articolele mele postate la mine pe site in mare parte nu sunt de pe wikipedia

| Bogdan_5729 a răspuns:

Vreau cu toate sa fac sexlaughing

| Frank51 a răspuns:

Cam greu sa alegi bazandu-te pe niste intrebari sau raspunsuri.

| LupusDei1993 a răspuns:

Nu cunosc pe nimeni, deci da, tot cu nimeni.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Ray,tu visezi la cel putin jumate din fetele de pe aici!
Esti aranjat pana la sfarsitul anului!

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Teoretic vorbind este un lucru bun,cu cat ai mai multe sanse cu atat matematic vorbind sansa creste, dar, depinde de multi factori, factori care conteaza foarte mult, cum ar fi faptul ca eu nu caut nimic, desi nu o sa am nici o sansa

| OldSoul a răspuns:

Niciuna!
Ar fi prea traumatizant sa le refuz pe celelalte laughing)

| Nicolas_Irimiea_Raul_2000 a răspuns:

Cu Gina Felea

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Felicitari! in cazul in care este adevarat ceea ce zici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

N-ai ce să faci, trebuie să mă crezi pe cuvânt.

Mulţumesc. happy

| PitR a răspuns:

Pai nu e clara intrebarea: cu cine ati face sex sau cu cine v-ati plimba?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

Unele sună de parcă au fost traduse cu google translate dde 100 de ori, dar măcar se înțelege ceva

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Promit ca asa am sa fac, desi juramintele femeilor sunt scrise pe nisip, zice o vorba isteata despre increderea in femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Te asigur că în cazul meu nu este aşa.În mine poţi avea încredere.winking

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Greu sunt convins, ai munca titanica de pregatit sa stii/

| Theo94 a răspuns:

Cu orice fata (user) cara arata decent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ţi-am zis doar că POŢI avea încredere în mine, dar dacă tu nu vrei, e decizia ta.
Nu e suficient să poţi, trebuie să şi vrei.winking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica vrei sa spui ca esti sincera, fidela, serioasa?

| Swetlly122 a răspuns:

Dar pe mine de ce nu mă menționează nimeni?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam cazi intr-o lumina proasta sa spui ca esti fidelã in ochii barbatilor...in primul rând cineva fidel nu spune ca este fidel, ci pur si simplu este, nu spun ca nu esti dar poti deveni infidela daca vrei cum ai spune peste. Sunt sanse sa fii capabila de inselat, daca ceva nu merge bine.
Fidelitatea e in sânge nu prea ai cum s-o dovedesti, nici incredere oarbã nu poti avea in cineva, daca ai prieten ar trebui sa nu ai nici o problema verificând constant cu cine vorbesti online.

| RAY a răspuns (pentru Swetlly122):

Hai ca vreau eu cu tine

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Convinge-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cineva chiar ia în serios ce scriu eu pe aici.Erau doar nişte.....glumiţe în mare parte cu un strop de adevăr în ele. Când i-am zis că trebuie să mă creadă pe cuvânt era tot o glumă, că doar nu ai cum să convingi un om pe care îl ştii doar de pe un site cum eşti tu în realitate.
"Sunt sanse sa fii capabila de inselat, daca ceva nu merge bine."
Aici te contrazic.Cum am mai spus : dacă ceva nu merge bine, pun punct.Nu îmi place să mă joc cu sentimentele unui om doar pentru că nu mai e capabil să îmi ofere ce vreau,nu îmi stă în fire să fac aşa ceva.Mă crezi,bine,nu mă crezi,iar e bine,deşi nu prea aş avea motiv să încerc să conving nişte anonimi că sunt într-un anume fel,când de fapt sunt fix opusul,dar ce să zic, poate sunt destui pe aici care fac asta, n-am de unde să ştiu.
"Fidelitatea e in sânge nu prea ai cum s-o dovedesti, nici incredere oarbã nu poti avea in cineva."
La un moment dat ajungi şi acolo, să ai încredere oarbă în cel/cea de lângă tine, mai ales dacă nu dă semne că te-ar înşela.winking
Poate doar atunci începi să-ţi pui nişte semne de întrebare.
Nu poţi să stai toată viaţa cu frica asta.
"daca ai prieten ar trebui sa nu ai nici o problema verificând constant cu cine vorbesti online."
Aici ce ai vrut să spui? La ce te-ai referit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

De convins, nu am cum să te conving.
Sper că nu iei şi tu în serios chiar TOT ce scriu eu aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sinceră,încerc să fiu cam în orice situaţie, deşi e destul de greu câteodată.
Fidelă, am zis că sunt.
Serioasă, în relaţii, sunt.